Menu

Elements

Cechy produktu

  • Producent Rockers Publishing 

Opis

"Kodex 5 Elements" to piąta cześć płyty legendarnego Wrocławskiego duetu White House Records.
Po niezwykle korzystnym przyjęciu czwartej części Magiera i L.A wydają kolejną najistotniej rozpoznawalną płytę producencką ostatnich lat. Cztery pierwsze części Kodexu zyskały popularność zarówno u krytyków jak i u publiczności, a utwory promujące albumy takie jak "Oczy otwarte" Pezeta z Flexxipem, "Na raz" Ostrego, "Każdy ponad Każdym" WWO, W górę jadę windą DonGuralesko weszły do kanonu polskiego hip-hopu i stały się 'klasykami gatunku'.
"Kodex 5 Elements" jest prawdopodobnie ostatnią płytą zamykającą kolekcję o nazwie Kodex. Zbiór niepowtarzalnych solidnych i dokładnie wyselekcjonowanych bitów oraz czołówka najlepszych polskich artystów hip hopowych czynią ten album unikatowym. Na płycie pojawiają się m.in. Grubson, Pokahontaz, Sitek, DonGuralesko, Peja, Paluch, Ten rodzaj Mes, Quebonafide, Kękę i wielu innych. Pierwszym singlem i klipem promującym kompilację jest nagranie Carpe Diem ft. W.E.N.A, VNM, Siwers.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.