Menu

KACZOR - Przyjaźń Duma Godność

Cechy produktu

  • Producent Szpadyzor 

Opis

Szpadyzor Records oraz Ulicznyflow.pl z nieskrywaną dumą prezentują najnowsze wydawnictwo wytwórni - solowy album Kaczora - "Przyjaźń, duma, godność". Jest to jedna z najbardziej oczekiwanych płyt muzycznych, jakie tego roku pojawiły się na rynku. Biorąc pod uwagę fakt, że raper działa na scenie hip-hopowej od kilkunastu lat, śmiało możemy nazwać ten projekt najdłużej oczekiwaną solówką. Na płycie znajduje się 17 różnorodnych utworów, które niewątpliwie przypadną do gustu wszystkim, nie tylko stałym fanom rapera.
"Przyjaźń, duma, godność" jest spójna, mimo że bity pochodzą od kilku producentów. Jest to dodatkowy smaczek albumu, ponieważ są to sami znani i uznani artyści. Podobnie jest z gośćmi, wśród których znajduje się pomiędzy innymi Paul Wall - gwiazda amerykańskiego formatu. Od samego Gracza Z Numerem Pierwszym możecie spodziewać się jednocześnie osobistych treści, jak i mocnych, dosadnych metafor, do jakich zdążył nas już przyzwyczaić. "Przyjaźń, duma, godność" to nie tylko rap z najwyższej półki,w dodatku wyjątkowo bogata poligrafia. Oprócz najlepszych fotografii, jakie zobaczycie w oprawie płyty, wynajdziecie dodatkowo specjalną książeczkę z wszystkimi tekstami do utworów, które pojawiły się na płycie. Warto nadmienić, iż była to osobista inicjatywa samego artysty.
Materiał obowiązkowy w serii każdego Fana Kaczora, Killaz Group, Szpadyzor Records, jak i w ogóle polskiego rapu.
Goście: Paul Wall, Pih, Shellerini, Paluch, Mrokas.
Bity, aranż: Dna, Mikser, Brachu, Dj Decks, Tasty Beats, Donatan, Dj Story, Młody G.R.O.
Scratche: Dj Kostek, Dj Taek, Dj Decks, Dj Story.
Tracklista:
1. Krótko mówiąc
2. Łaz Boss
3. Przyjaźń Duma Godność
4. Nie będę tańczył (K.W.M.S.D.)
5. Szukając siebie
6. To jest
7. From h-town to Poznań feat. Paul Wall, Shellerini
8. Pan i Władca
9. Poznań feat. Paluch, Mrokas
10. Ten dzień
11. On wciąż płonie
12. Ile dni
13. Ulice miast
14. To jest (remix)
15. Upadek feat. Pih
16. Testament
17. Spokojnej nocy...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.