Menu

Muzykoterapia - Medytacyje - 4 Inkarnacje SOLITON

Opis

Medytacyjna Muzyka do kontemplowania rozgwieżdzonego nieba albo wieczornych jesiennych rozmyślań w ciepłym komfortowym fotelu.
prezentujemy Państwu najnowszą kolekcję wydawnictwa Soliton! kolekcja MUZYKOTERAPIA dzieli się na pięć podgrup: Relax, Zdrowie, Muzyka świata, Energia i Natura. Wszystkie części serii mają za zadanie odprężyć słuchacza, dodać mu energii, zrelaksować, ukoić ciało i zmysły. Każdy znajdzie coś dla siebie, coś co pozwoli mu na chwilę muzycznej przyjemności.
Medytacje - "Cztery Inkarnacje" to płyta koncepcyjna, która muzycznie opisuje proces rozwojowy owada od jaja, poprzez larwę, poczwarkę, aż do formy dorosłej - imago. Można to interpretować dosłownie, lecz w warstwie alegorycznej łatwo doszukać się odniesień do ludzkiej ścieżki przez życie pełnej zwrotów, przemian, kolejno pokonywanych etapów i wyzwań, od młodości do starości. Muzyka zawarta na płycie to połączenie współczesnej elektroniki reprezentowanej poprzez takie gatunki jak dark ambient, sekwencje rodem ze szkoły berlińskiej, jazz rock, rock elektroniczny, czy rock nowoczesny. Usłyszymy tu elektroniczne tła i melodie malowane poprzez Rudzia, hammondowe i minimoogowe pasaże Dudy. W jednej z kombinacji wystąpił gościnnie Rafał Szydłowski, który podesłał swoją partię gitary z dalekiej Irlandii. Dopełnieniem albumu w formie 'bonus track' jest klimatyczna kombinacja Dudy powstała jeszcze w latach 90-tych ubiegłego wieku. Została ona odświeżona, wzbogacona standardowymi harmoniami i melodiami Rudzia. Wieńczy ona blisko godzinną porcję ambitnej muzyki dla świadomego i wrażliwego Słuchacza.
Tracklista:
1. Embryo / Only A Few Will Survive
2. Larva / Born To Consume
3. Pupa / Schizophrenic Coma
4. Imago / Towards The Sunshine (feat. Rafał Szydłowski)
Bonus track:
5. Inevitability Of Evanescence

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.