Menu

Nokturny i demony

Cechy produktu

  • Producent FIRMA KSIEGARSKA 

Opis

"Nokturny & Demony` to drugi album Czarnego HIFI uważanego za jednego z najkorzystniejszych producentów muzycznych w kraju. Płyta jest inspirowana mieszanką różnych gatunków muzycznych od trip-hopu poprzez elektronikę, muzykę filmową i akustyczną. Podobnie jak przy wspaniale przyjętej płycie `Niedopowiedzenia` Czarny HIFI zaprosił gości z najróżniejszym backgroundem muzycznym. Jest więc m.in. Sokół, Mes, VNM, Tomson, Hades, KęKę, Iza Kowalewska, Flojd, DJ Eprom i DJ Kebs oraz chłopaki z Night Marks Electric Trio - Adam Kabaciński i Marek Pędziwiatr. Na płycie pojawia się też Promoe z Looptroop Rockers. Firma zadbał nie tylko o oprawę muzyczną,też dobrał prawie całą tematykę tekstową utworów.
Tak jak w poprzednich produkcjach Czarnego słyszymy istotnie jego autorski styl, dbałość o szczegół i szeroką paletę kolorów. Album `Nokturny & Demony` jest także bardziej przeróżny muzycznie. Obok konwencjonalnie zaaranżowanych piosenek mamy także szczególnie otwarte nietypowe formy.
`Nokturny & Demony` to niewątpliwie unikatowe wydawnictwo na rynku muzycznym.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.