Menu

Pomiędzy kamienicami / Liryczny żywioł (Digipack) (w) - Entero (Płyta CD)

Cechy produktu

  • Producent Entero 
  • Nośnik CD 

Opis

Jest to pierwszy studyjny album wydany pod banderą CENTRUM EUDEZET LABEL przy współpracy z Fonografiką oraz pierwszy w życiu long play żywiołowego weterana łódzkiej rap sceny.
Płyta wyprodukowana w całosci poprzez O.S.T.R.`a, wyjątkiem jest jeden bit holenderskiwgo tem`u producennckiego KILLING SKILLS. Mixem i masterem zajął się Gres.

Doborowi goście ( Dj. MIXAIR, KLIFORD, GREEN, ZORAK, DJ. BRK, CLOCKWORK, ZBROJA, KSANTYP, DJ. HAEM, K3, AFRONT, DSR )oraz atmosfera na wskroś przesiąknięta klimatem kamienic prosto z łódxkiego centrum.

Zaczął w 1994 roku. Ale już wcześniej czynnie uczestniczył w break beatowym życiu łodzi (szalone freestyle do beatboxów w trakcie bombienia miasta i pociągów). Dołącza do NTK nie rezygnując z solowej działalności. Zwycięzca pierwszej łódzkiej bitwy wolno stylowej w Forum Fabricum. W rezultacie poprowadził wszystkie Battle Jam Session i masę koncertów i festiwali. Zaczynał nagrywać z Mejsem i Nekiem jako Niezrzeszeni. Razem z VDMC przeprowadził Experyment. W 2002 r. Poprowadził pierwszą polską edycję festiwalu Meeting of Styles (trzecia i czwarta zresztą także). W międzyczasie współorganizował audycje rapową w Radio Łódź - Hip Hop Strefa. W ramach NTK ogarnął projekt KontraKrew. Zaliczył niemało nagrywek gościnnych (m. In. PSB akcje?, Obóz T.A, Red Odyseja, Thinkadelic, Opozycja, Pro-Kreacja Hip-Hop Label, Noizz W jedności siła, Kontracheci, Jedna z kilku części, Familia HP, Apropo, Dzieci Gorszego Boga (DGB). Nie spoczoł na laurach. Działa dalej!
Ostatnie prawie 8 lat mieszkał w UK gdzie pracował, żył i bawił się. 2 lata temu wrócił. W 2010 zakłada CENTRUM EUDEZET LABEL.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.