Menu

PIŁA PILARKA PRZECINARKA DO CERAMIKI GLAZURY PŁYTEK BUDOWLANA DEDRA DED7824 EWIMAX

Cechy produktu

  • Producent DEDRA 

Opis

Przecinarka do glazury producenta Dedra dedykowana do cięcia wszystkiego rodzaju płytek okładzinowych, podłogowych i ściennych. To nie wszystko, możemy używać urządzenia do działań w cegle, cegle klinkierowej, kamieniu oraz wszelkich materiałach ceramicznych, posiadających wymiary z zakresu użytkowego.

Moc znamionowa silnika jednofazowego, indukcyjnego wynosi aż 1100 W, co zapewnia działanie bez nadmiernego obciążenia dla urządzenia. Pozwala na system obróbki na mokro z wykorzystaniem wody, czynnika przeciwpyłowego, chłodzącego.

Wodę podajemy bezpośrednio na tarczę diamentową, za pomocą pompki. Dzięki temu rozwiązaniu zdecydowanie ograniczymy rozprzestrzenianie się pyłu i urobku. Przecinarką można ciąć, cięcia poprzeczne, cięcia wzdłużne pasków, ukosowanie krawędzi, cięcia wzdłuż przekątnej.

Warto także wspomnieć o prędkości obrotowej piły tarczowej równej 2950 obrotów na minutę. Wraz z urządzeniem, w wyposażeniu podstawowym odnajdziemy stół roboczy, a także tarczę do ceramiki....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.