Manu

Ręcznik Okrycie Kąpielowe Bambusowe Z Kapturkiem "Panda"

Cechy produktu

  • Producent Kieczmerscy ATK 

Opis

Kolekcja Happy Panda to jedna z topowych serii produktów wykonanych przez polską firmę - lidera w produkcji ręczników i odzieży kąpielowej. Odznacza się ona najwyższa jakością materiału oraz wykonania.

Dlaczego warto zakupić ten wyrób? Powodów jest kilka, a nawet więcej :) Jest to wyrób wykonany ze 100% włókien bambusowych. Co za tym idzie:- okrycie Happy Panda jest delikatnym w dotyku strojem kąpielowym.

Ale co rozumieć przez "delikatnym"? Mówiąc wprost - w dotyku włókno bambusowe przypomina jedwab,- bardzo szybko chłonie wodę- co istotne, okrycie nie daje odczynów alergicznych, co jest szczególnie ważne dla skóry małego dziecka- szybko schnie Wymiar: 90 x 90 cm Okrycie Panda jest przewiązane sznureczkiem bambusowym oraz zapakowane w folię ekspozycyjną, dzięki czemu wyrób ten doskonale nadaje się na prezent.

Poza tym, produkty bambusowe mają certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100, czyli jeden z najbardziej prestiżowych odznaczeń na rynku tekstylnym, potwierdzającym, że wyroby te są bezpieczne dla zdrowia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie