Moje konto

W tej kategorii nie udało się znaleźć dokładnie takich produktów

Poniżej znajdziesz wszystkie produkty w kategorii Ręczniki.

Ręczniki

2259 produktów z 92 sklepów

strona 1 z 113

Ręcznik kuchenny z mikrofibry JAN NIEZBĘDNY a'1

Producent JAN NIEZBĘDNY

… Z MIKROFIBRY Wykonany jest z super cienkich włókien, dzięki czemu dzięki czemu jest bardzo miękki i delikatny. Idealny do wycierania rąk. Ręcznik ten nie pozostawia żadnych smug ani włókien dzięki czemu, nadaje się do osuszania naczyń, stołów, blatów kuchennych, owoców i warzyw. Jest bardzo chłonny oraz bardzo szybko wysycha. Czyści bez detergentów. Ręcznik z mikrofibry mogą … SZCZEGÓŁY →

O kategorii Ręczniki

Ręczniki, zwłaszcza te duże i miękkie, przez niektórych są doceniane bardziej niż szlafroki. Bardzo popularne są ręczniki Greno i Euromat. Również ręczniki Faro i Kleine Wolke dbają o wygodę i zadowolenie klientów. Ręczniki są istotnym elementem wyposażenia łazienki, są nie tylko użyteczne, ale też mogą pełnić funkcję ozdoby. Różne kolory i wielkości ożywiają spokojny i stonowany wystrój łazienki, kiedy to łazienka jest urządzona kolorowo i krzykliwie, wyciszyć można ją ręcznikami w delikatnych kolorach.

Wydawać by się mogło, że ręczniki służą tylko do wysuszenia ciała. Nic tak naprawdę nie służy tylko do tego, do czego zostało stworzone. Dobrze trafiłeś jeżeli szukasz zwykłego ręcznika, mżesz tu dobrać kształt, wielkość i kolor. Dobrze też trafiłeś jeśli potrzebny Ci ręcznik plażowy. Te są większe niż tradycyjne ręczniki i dzięki temu wygodniejsze nad morzem.

Sprawdź też