Menu

Słupek ARUBA 35 X 170 COMAD

Cechy produktu

  • Producent Comad 
  • Kolor dąb, biały 

Opis

kolekcja mebli Aruba to nadzwyczajny wybór. Szafki spełnią kryteria jednocześnie pod katem funkcjonalności, jak i potrzeb wizualnych. Korpusy tworzone są z płyty laminowanej natomiast fronty z płyty MDF. Biel frontów z lekkim połyskiem nada pomieszczeniu lekkości i wizualnie je rozszerzy.

poręczne rozwiązanie bezuchwytowe nawiązuje do kształtu podfrezowań, które pełni funkcję uchwytów i posiada jeszcze jedną użyteczną zaletę - nie widać na nim kurzu, śladów palców lub małych zarysowań.

Warto także zwrócić uwagę na prowadnice i zawiasy z systemem cichego domykania BLUM, które zwiększają komfort używania mebli. Dzięki systemowi krytych prowadnic każde otwarcie szuflady będzie płynne i delikatne.

seria mebli Aruba przypadnie do gustu wszystkim, którzy szukają interesujących i postępowych rozwiązań do swej łazienki.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.