Moje konto  ▾

Blomus WIRES - Gazetnik Ścienny - Regał na Magazyny Wiszący

Producent Blomus WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Design for Home

5 opinii

Blomus WIRES - Gazetnik Ścienny - Regał na Magazyny Wiszący

Blomus WIRES - Gazetnik Ścienny - Regał na Magazyny Wiszący

✓  Dostępny od ręki

289

Przejdź do sklepu ▸ Design for Home

Informacje o produkcie

ProducentBlomus

Blomus to niemiecka marka produktów z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10 wytwarzanych przez firmę sks designe. Marka znana i rozpoznawalna jest w kilkudziesięciu krajach na świecie.Projekty niemieckiej firmy Blomus świadczą o wysokiej pozycji bauhausowskich tendencji w niemieckim designie.

Okazuje się, że potrzeba tworzenia według zasady „forms follow function” jest tutaj jak najbardziej odpowiednia. Projektanci Blomusa preferują proste figury geometryczne, unikają też ornamentów i zdobień.

Dekoracyjność produktów to niewątpliwa zasługa kontrastu pomiędzy technologicznie okiełznanym metalem, a zamiłowaniem do prostoty formy z jednoczesnym podkreśleniem ich praktyczności. W przypadku Blomusa istnieje dostrzegalna harmonia pomiędzy formą, a funkcją, która nie kojarzy się jednak ze stylistycznym chłodem.

Hasło „Living Function” wyznacza cel, określając tym samym wymagania wobec designerskich rozwiązań, które odznaczają się nie tylko ciekawą formą, ale też profesjonalnym wykonaniem i wykończeniem.

INFORMACJE O PRODUKCIE Solidny gazetnik wykonany z chromowanego metalu. Zawieszany na ścianę.Wysokość 96 cm...

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.