Menu

Magnum Nutraceuticals Fixation 96kap

Cechy produktu

  • Producent Magnum Nutraceuticals 
  • Opakowanie średnie 

Opis

  • ulepsza elastyczność stawów i mięśni
  • Kliniczne dawki składników
  • Mieszanka 6 składników wspierających mobilność

Fixation od Magnum Nutraceuticals - to rozwiązanie na dolegliwości bólowe stawów!

Każdy ćwiczący na siłowni, czy uprawiający jakikolwiek inny sport wie, czym jest ból stawów. Od uczucia delikatnej sztywności do przeszywającego bólu – bez względu na rodzaj i skalę problemu, taka dolegliwość prowadzi do ograniczenia mobilności, zakresu ruchu w stawie. Słaba mobilność bezpośrednio rzutuje na twoje możliwości w dyscyplinie, którą uprawiasz. Z tego i wielu innych powodów, kluczowym jest zachowanie swych stawów w prawidłowej kondycji – w tym wydatnie pomóc może MAGNUM NUTRACEUTICALS Fixation! MAGNUM NUTRACEUTICALS Fixation wznosi rozciągliwość stawów, mięśni, a nawet skóry. Fixation gromadzi kolagen, którego poziom jest bezpośrednio powiązany z ogólnym zdrowiem stawów.

W składzie mieszanka 6 naturalnych komponentów wspierających sprężystość stawów i mięśni:

MSM, Cissus, CurcuWIN, Rosemary, Boswellia, ekstrakt z Imbiru. Każdy z nich posiada udowodnione w badaniach naukowych cechy w zakresie poprawy ruchomości i sprężystości stawów i mięśni. Razem działają synergistycznie, wytwarzając skoncentrowaną, naturalną mieszankę będącą rewelacyjnym rozwiązaniem w walce ze sztywnością stawów! Jesteś gotów żeby pozbyć się bólu? Spróbuj MAGNUM NUTRACEUTICALS Fixation!

Dawkowanie Fixation Magnum Nutraceuticals:

2 kapsułki 2 razy dziennie, z pożywieniem (najlepiej bogatym w tłuszcze).

składniki Fixation Magnum Nutraceuticals:

Wielkość opakowania: 96 kapsułek

Wielkość porcji: 2 kapsułki

ilość porcji w opakowaniu: 48

Mikrokrystaliczna celuloza, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu i certyfikowane kapsułki żelatynowe i żelatynowe (FD & C Blue # 1, FD & C Red # 40).

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.