Menu

Chonabibe - Panoramy

Cechy produktu

  • Producent Urban Rec 

Opis

"Panoramy" to album nasycony emocjami. Radość przeplata się ze złością, odwaga ze zwątpieniem, motywacja z rozleniwieniem. Chonabibe to autentyczne polskie teksty i elektryzujące melodie. Perkusję, gitary, syntezatory i sample wzbogacono o brzmienie skrzypiec, kontrabasu a choćby akordeonu.

Niezmiennym znakiem rozpoznawczym pozostają wokale Jahdecka i Fat Matthew. Po entuzjastycznie przyjętym debiucie, lublinianie postawili na brudne a zarazem innowacyjne brzmienie. World hip hop, beatbox, soul z elementami reggae, elektroniki oraz popu.

Te, i niemało innych wpływów uformowało drugi album lubelskiej formacji, która "chodzi własnymi drogami". Album wzbogacili swym udziałem zaproszeni goście: Marika, Dj Kostek, SinSen, Stanisław Leszczyński oraz w roli beatmakera jednego z utworów - Grubson.

Za współprorukcję krążka odpowiedzialny jest Mothashipp. Lista utworów: 1. Świeże rozdanie 2. Stań i doceń 3. Pan ma relaks 4. Panoramy 5. To co lubię 6. Na odległość 7. Ł 8. Lato to stan umysłu 9. Festiwalec 10.

kup, kup 11. Jad 12. Nie tylko raz 13. Spore dzieci

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.