Menu

O`reggano - Za dnia (Digipack) (*)

Opis

O`reggano powstały w 2008 roku na Górnym Śląsku (Tarnowskie Góry) zespół nie bojący się wyzwań, grający muzykę alternatywną, łączącą w sobie disco, rock, ska, blues i reggae.
Zespół ma na swoim koncie wydaną w 2009 roku płytę `Nocą`. W 2009 roku O`reggano zajęło 2 miejsce w organizowanym poprzez Antyradio ogólnopolskim festiwalu `Antyfest 2009`, dzięki temu singiel `Kaśka` trafił na antenę. Rok 2011 to udział wokalisty, Kuby Nycza w programie X Factor, a także Mam Talent. Na niniejszym krążku znalazło się 10 autorskich kompilacji. Nowe, oryginalne brzmienie, połączenie muzyki gitarowej a la Fender z sekcją dętą. Płyta jest wyjątkowo różna stylistycznie, niebanalna brzmieniowo i różna tekstowo. Zespół znakomicie pokazuje się na koncertach emitując korzystną energię popartą pozytywną muzyką. Skład: Sekcja dęta (Marek Janoszka + Paweł Pitas), bas (Michał Wicha), gitara (Jacek Dołęga), perkusja (Marek Gorol), wokal + teksty (Kuba Nycz - półfinalista tegorocznej edycji Mam Talent).

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.