Menu

Piosenki o miłości (Digipack)

Cechy produktu

  • Producent SP Records 
  • Nośnik CD 

Opis

Jan `Janusz` Staszewski to wokalista i marka własnych kawałków, muzyk, który stwarza dla siebie i dla ludzi. To, co można usłyszeć na płycie to efekty wieloletniej pracy w studio, przemyśleń i życia, które jest najkorzystniejszą inspiracją. Świadome teksty śpiewane do rytmów reggae świadczą same za siebie. Jako człowiek od za każdym razem otoczony muzyką szukał swego brzmienia. Odnalazł siebie w muzyce reggae, która znana ze swych konkretnych, zaangażowanych tekstów i uduchowionej wibracji, którą niesie zawsze stała w opozycji do popowych tworów najczęściej spotykanych dziś w eterze.
Płyta powstawała poprzez dużo lat, co świadczy o przemyśleniu i dojrzałości kompozycji. Pierwsze nagrania pochodzą jeszcze z okresu, kiedy muzyk nie wiedział, że nagra album. Nagrania z czasem zaczęły krążyć w obiegu znajomych i napotkały przyjazne opinie. Następnie narodził się pomysł nagrania całej płyty. Janusz jako producent, który ma do dyspozycji domowe studio sam zadbał o oprawę muzyczną. Pomagali mu przy tym znajomi muzycy, którzy dogrywali żywe instrumenty. Płyta jest pierwszą w dorobku artysty - jednocześnie teksty jak i muzyka to wypadkowa jego doświadczeń, pracy i drogi, którą przeszedł dotychczas. Artysta idealnie znajduje się podczas koncertów, ma doświadczenie przed wielotysięczną publicznością w trakcie supportowania m. In. Zespołu KULT, a także Buldog. (SP Records)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.