Menu

Rejestrator D-Max DNR-3204Pro

Cechy produktu

  • Producent D-max 

Opis

Rejestrator D-Max DNR-3204Pro

Charakterystyka
  • Obsługa do 32 kamer IP
  • Nagrywanie do 5 megapikseli
  • Kompresja video H.264, Podwójne strumieniowanie
  • Kompresja audio G.711
  • Aplikacja do podglądu CMS na systemy Windows, podgląd mobilny (iPhone / iPad / Android)
Model DNR-3204 PRO ma aplikację umożliwiającą podgląd CMS na systemie operacyjnym Windows. Możliwy jest także podgląd przenośny z iPhone'a, iPad'a, a także sprzętów działających na systemie Android. Warto dodać, iż rejestrator jest łatwy w obsłudze i nie sprawia komplikacji dla użytkowników, a konfiguracja ustawień jest możliwa poprzez sieć. Do obsługi urządzenia można używać zarówno myszki, jak i pilota.
Tworzenie kopii zapasowych w rejestratorze nie powoduje trudności. Model posiada port USB 2.0 (Flash USB, USB HDD, USB CD/DVD, itp.), lecz przechowywanie informacji jest realne także w sieci. Dodatkowo DNR-3204 PRO został wyposażony w 4 porty SATA (max. 4TB). Rejestrator działa w oparciu o system operacyjny Embedded Linux i podkreśla się wielojęzykowym menu.
Omawiany model waży 8 kg (bez HDD), jego wymiary to: 428x409x88,4 mm. Temperatura pracy wynosi od 0-40 poziomów Celsjusza.
Specyfikacja:

zadzwoń i zapytaj o rabat
(22 672-36-36) (505-130-571)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.