Menu

REJESTRATOR HD-TVI HIKVISION DS-7204HGHI-E1/A

Cechy produktu

 • Producent HIKVISION 

Opis

REJESTRATOR HD-TVI HIKVISION
DS-7204HGHI-E1/A

Najważniejsze atrybuty
 • Nagrywanie w rozdzielczości 720p i niższych przy 25 kl/s,
 • Obsługa 4 kamer HD-TVI albo CVBS i 1 IP (maks. 720p, firmy Hikvision),
 • Obsługa przeglądarek IE, Google Chrome, Opera, Safari,
 • Kanał 0 - możliwość podglądu obrazu ze wszystkich kamer przy niewiele znaczącym wykorzystaniu sieci,
 • Jednoczesna obsługa wyjść HDMI, VGA,
 • Rozdzielczość HDMI/VGA do 1920 x 1080 pikseli,
 • Zoom cyfrowy video w trybie podglądu na żywo albo w trybie odtwarzania,
 • Synchroniczne odtwarzanie nagrań z 4 kamer,
 • Obsługa IPv4, IPv6,
 • Monitor stanu sieci LAN, kamer oraz dysków.
Przeznaczenie

Hikvision DS-7204HGHI-E1 to 4-kanałowy rejestrator przeznaczony do systemów monitoringu. Jest to rejestrator trybrydowy, pozwalający na zapis obrazu z kamer w systemie HD-TVI, CVBS, a także IP. Maksymalna rozdzielczość rejestracji to 720p przy prędkości 25kl/s. Rejestrator obsługuje także rozdzielczości: VGA, WD1, 4CIF i CIF.

Opis

Rejestrator DS-7204HGHI-E1/A to produkt producenta Hikvision, pochodzący z linii Turbo HD. Urządzenie łączy zalety telewizji analogowej oraz monitoringu IP. Stanowi podstawę systemu monitoringu, służy do rejestrowania i przechowywania obrazu z kamer, a także, za sprawą wielu nowoczesnych funkcji pozwala na zdalny nadzór nad wybranymi obiektami. Największym atutem rejestratora jest możliwość dalekiej transmisji sygnału za pomocą kabla koncentrycznego na odległość choćby do 500m, przy zachowaniu nadzwyczajnej jakości obrazu - rozdzielczość 720p. Urządzenia rejestrujące Turbo HD są trybrydami - oznacza to, iż można do nich podłączyć dowolnie kamery analogowe, turbo HD albo kamery IP. Poza tym, są zdolne do przechowywania znacznej ilości danych, za sprawą dysków o pojemności 6TB.

Aplikacja przenośna

iVMS-4500 to aplikacja mobilna, dedykowana na telefony komórkowe działające w oparciu o system operacyjny Android, iOS oraz Windows Phone. Może być stosowana do zdalnego podglądu obrazu na żywo z rejestratorów DVR, NVR, kamer sieciowych z użyciem sieci Wi-Fi, 2G albo 3G oraz do podglądu nagrań zapisanych na rejestratorze.

Praca w chmurze

w dodatku jest możliwość połączenia przez chmurę EZVIZ. Dzięki temu rozwiązaniu bez skomplikowanej konfiguracji każdy użytkownik w nietrudny sposób może związać się z rejestratorem i zobaczyć obraz z kamer.

Nie jest potrzebne przekierowanie portów ani publiczny adres IP, starczy podłączenie do internetu (dodatkowo LTE) i założenie konta na EZVIZ (www.ezvizlife.com). Usługa jest darmowa i daje dużo możliwość tj. Odtwarzanie nagrań, natychmiastowe powiadomienia, podgląd na żywo.

Oprogramowanie na komputer

Obsługa rejestrator osiągalna również jest poprzez aplikację na komputer iVMS-4200. Pozwala na połączenie sprzętu marki Hikvision do 256 sprzętów z najróżniejszych lokalizacji i zdalnego zarządzania rozległym systemem. Oprogramowanie zaopatrzone zostało w dodatkowego funkcje tj. Odtwarzania video, konfiguracji sprzętów, praca na kilku monitorach, obsługa e-map, wyświetlanie alarmów.

Aplikacja mobilna

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.