Menu

REJESTRATOR IP DAHUA EZ-IP NVR1B08

Cechy produktu

  • Producent DAHUA PROMOCJA 

Opis

REJESTRATOR DAHUA EZ-IP NVR1B08
Najważniejsze parametry

  • Kompresja H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264
  • Maks. Przepustowość: 80 Mb/s (We./Wy.)
  • Obsługa do 8 kamer IP
  • Wyświetlanie i odtwarzanie w rozdzielczości do 4K UHD 8.3 Mpx - 3840 x 2160 px
  • Dekodowanie 1ch@8MP/4ch@1080P
  • Wyjścia video HDMI/VGA równocześnie
  • Podgląd online na telefonie, tablecie, komputerze
Przeznaczenie

Urządzenia z kolekcji EZ-IP są wspaniałe dla małych przeciętnych aplikacji, takich jak zabezpieczenia domów, mieszkań i niedużych sklepów.

Opis

Rejestrator IP firmy Dahua EZ-IP zezwala na zapis obrazu z kamer w max. Rozdzielczości 8mpx. Urządzenie ma kompresję obrazu H.264+/H.265+, co zapewnia wysoką jakość obrazu przy niższej ilości danych zapisanych na dysku. Rejestrator wyposażony został w wyjście HDMI, a także VGA pozwalając na wyświetlanie obrazu w jakości Full HD. Obsługa chmury P2P zagwarantuje możliwość prowadzenia zdalnego podglądu on-line z kamer za pomocą telefonu komórkowego, tabletu czy komputera.

Onvif

Onvif (Open Network Video Interface Forum), to organizacja producentów z branży CCTV skupionych nad problematyką ujednolicenia standardu, wspólnego protokołu dla tych właśnie maszyn. Grupa ta powstała w celu ujednolicenia protokołu, czyli sposobu komunikacji pomiędzy urządzeniami najróżniejszych dostawców. W chwili obecnej cała organizacja zrzesza około 450 firm i instytucji z całego świata. Sam kanon Onvif od jego wprowadzenia, przechodził kolejne fazy rozwoju i napotykał na rozmaite niespodziane problemy. Zdarzało się iż dwa różne urządzenia z zastosowanym protokołem nie działały lub ich funkcjonalność była ograniczona. Dziś kanon oferowany jest w wersji 2.0 i wyższej, w zdecydowanej większości przypadków pozwala na bezproblemowe integrowanie dowolnych sprzętów.

Detekcja ruchu

Detekcja ruchu to jedna z funkcji kamery która odpowiada za rejestrację obrazu. Detekcja odbywa się na zasadzie wychwytywania zmian w obrazie a nastąpienie złączenie nagrywania wybranego kanału. Funkcja ta posiada szereg dodatkowych możliwości pomiędzy innymi definiowania pola detekcji, regulowania optymalnej czułości zachodzących zmian, które odpowiadają za zapis.

Obsługa chmury (P2P)

Urządzenia marki Dahua wyposażone zostały w funkcje P2P. Dzięki temu nie ma potrzeby stosowania zewnętrznego adresu IP co integruje się ze nieprzystępną konfiguracją. Starczy, iż zeskanujesz kod QR albo przepiszesz numer seryjny do dedykowanej aplikacjiprzy pomocy telefonu czy tabletu dostać podgląd zdalny online.

Oprogramowanie SMART PSS

Oprogramowanie przeznaczone do obsługi urządzeń takich jak rejestrator, kamera, serwer, dekoderów działających w technologii analogowej, IP oraz CVI firmy Dahua na PC. Program zaopatrzony został w szereg prekursorskich funkcji niezbędnych przy prowadzeniu dozoru wizyjnego. Najnowsze oprogramowanie pozwala na łączenie się z urządzeniami wykorzystujące połączenie p2p.

Aplikacja przenośna GDMSS

przeznaczona aplikacja do obsługi urządzeń firmy Dahua na urządzeniach przenośnych.

Aplikacja zezwala na podgląd zdalny, odtwarzanie zarejestrowanego obrazu z wybranym urządzeniem producenta Dahua. Aplikacja przystępna jest w języku polskim.

Specyfikacja

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.