Menu

Rejestrator IP HYU-206

Cechy produktu

  • Producent Hyundai 

Opis

Rejestrator IP 4-kanałowy HYUNDAI HYU-206

Opis towaru:

4-kanałowy rejestrator sieciowy, obsługujący kamery do 6 Mpx. Cechuje się stabilnymi parametrami pracy, funkcjonalnością i prostą obsługą. Rejestrator HYU-206 sprawdza się świetnie w drobnych systemach monitoringu IP. Można go polecać do realizacji systemu CCTV w mieszkaniu, sklepiku, pomieszczeniu biurowym, itp. Jest on korzystnym wyborem dla wszystkich osób, które szukają wysokiej jakości, praktycznego systemu.

Rejestrator standardowe wyjścia wideo HDMI i VGA, które pozwalają na współpracę z każdym współczesnym monitorem albo telewizorem. Rejestrator może synchronicznie odtwarzać 4 kanały wideo w jakości Full HD (1080p).

Cechą typową modelu jest bitrate wejściowy, na poziomie 40 Mb/s i wyjściowy na poziomie 80 Mb/s. Rejestrator może współpracować z kamerami innych producentów aniżeli Hyundai, którzy wspierają standard ONVIF.

we wnętrzu rejestratora możemy zainstalować dysk twardy o objętości do 4 Tb.

Rejestrator typowy interfejs sieciowy, umożliwiający nawiązanie z nim zdalnego połączenia. Użytkownik w trakcie pracy zdalnej, może podglądać obraz z kamer, odtwarzać archiwizowane nagrania, itp. Jeżeli optymalne uprawnienia, może zmieniać atrybuty pracy systemu. Zdalnego połączenie można zrealizować przy pomocy przeglądarki internetowej, przeznaczonego oprogramowania, w tym aplikacji na urządzenia przenośne.

Rejestrator zaopatrzono w 2 porty USB (2.0 i 3.0). Umożliwiają one podłączenie zewnętrznych urządzeń, które zwiększają funkcjonalność lub upraszczają obsługę systemu, jak np. Mysz komputerowa, zewnętrzną pamięć, czy modem Wi-Fi lub 3G, umożliwiający realizację bezprzewodowego połączenia z internetem.

Rejestrator wykorzystuje lepszą kompresję video H.264+, która widocznie obniża wielkość przesyłanego materiału wideo. Dzięki niej możliwa jest archiwizacja materiału video z dłuższego okresu i osiągalny jest efektywny zdalny podgląd obrazu. Kompresja H.264+ zniża wielkość materiału średnio o 30% w porównaniu do kompresji H.264.

w dodatku rejestrator posiada 4 wejścia i 1 wyjście alarmowe oraz 1 wejście i 1 wyjście audio.

właściwości techniczne:

  • liczba obsługiwanych kamer: 4
  • Rozdzielczość nagrywania: 6MP, 5MP, 4MP, 3MP, 1080P, UXGA, 720P, VGA, D1/4CIF, DCIF, 2CIF, CIF, QCIF
  • Bitrate: Wejściowy: 40 Mb/s
  • Wyjścia video: 1x HDMI, x VGA
  • Wejścia/wyjścia audio: 1 in/ 1 out
  • Wejścia/wyjścia alarmowe: 4 in/ 1 out
  • Interfejs Ethernet: 10/100/1000M

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.