Menu

Rejestrator WIFI Vivotek ND8212W

Cechy produktu

  • Producent Vivotek 

Opis

Rejestrator WIFI Vivotek ND8212W

Kompresja w czasie rzeczywistym H.264/MJPEG • 8 kanałów, z tym 4 kanały WiFi • wyjście wideo HDMI • Możliwość zainstalowania 1 dysku twardego SATA 3,5″ o objętości do 6TB

ND8212W to kompaktowy rejestrator WiFi, który obsługuje do 8 kamer IP (do 4 Wifi) i 3,5" dysk twardy o pojemności do 6TB. Zdalny dostęp zapewniają aplikacje VivoCloud, a także iViewer na urządzeniach mobilnych. Z poziomu VivoCloud użytkownicy mogą oglądać obraz z kamer w czasie rzeczywistym, odtwarzać nagrania i konfigurować powiadomienia push, czyli pojawiające się na urządzeniach przenośnych komunikaty. Administrator może podzielić się strumieniem video z 4 innymi użytkownikami, w celu jednoczesnego oglądania video z monitoringu. VivoCloud zagwarantuje tunelowe połączenie pomiędzy NVR a kamerami dzięki temu transmisja jest jednostajna. W dodatku dzięki pełnej integracji z oprogramowaniem VAST/VAST2, ND8212W może stać się częścią obszerniejszego systemu monitoringu, co daje użytkownikom gwarancję elastycznego, skalowalnego i kompleksowego rozwiązania.

W celu zapewnienia użytkownikom wysoce intuicyjnej obsługi, technologia WPS (Wi-Fi Protected Setup), umożliwia połączenie się z rejestratorem bez konieczności wpisywania hasła. Starczy wcisnąć przycisk WPS znajdujący się z tyłu kamery, a następnie przycisnąć przycisk WPS na rejestratorze, by oba urządzenia poprawnie się ze sobą zespoliły.
Funkcja Auto Setup Wizard pozwala z poziomu NVR dokonać konfiguracji w kilku prostych krokach:
1. Uzupełnienie podstawowych informacji takich jak godzina i strefa czasowa
2. Dodanie kamery
3. Dodanie dysku
4. Podsumowanie i akceptacja konfiguracji,
Cały cykl zajmuje ok.4 minuty.
To nie tylko oszczędność czasu, lecz także spore ułatwienie instalacji urządzenia.

Rejestrator ND8212W obsługuje do 8 kamer, w tym 4 po WiFi o częstotliwości 2.4Ghz.
zalety korzystania z WiFi to:
- przystępna instalacja bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów montażu
- Możliwość zmiany położenia/łatwe przenoszenie po zamontowaniu urządzenia
- Brak konieczności wiercenia otworów w ścianach i wykorzystywania gniazda sieciowego
- Bardziej estetyczny wygląd, bez okablowania

Obsługa kamer hemisferycznych typu "Fisheye"
Kamery Vivotek typu "Fisheye" proponują szczegółowy obraz w widoku 360° bez tzw. Martwych stref, przy konstrukcji urządzenia na suficie a co za tym idzie, świetnie nadają się do monitoringu pokaźnych przestrzeni takich jak sklepy, kościoły, poczekalnie czy biura. Urządzenie w pełni obsługuje funkcję Fisheye Dewarp, która polega na tym, że hemisferyczny, kolisty obraz z kamer podlega prostowaniu i przekształcany jest w kilka różnorodnych prostokątnych widoków bez zniekształceń,dzięki temu obraz jest bardziej czytelny dla obserwatora. Rejestrator ND8212W proponuje równocześnie cztery tryby wyświetlania dla jednej kamery rodzaju "rybie oko": podgląd na żywo, odtwarzanie, zdjęcie, natychmiastowe odtwarzanie. Dzięki oryginalnej technice Instant Playback Dewarp użytkownik w szybki sposób może odtworzyć obraz i stosownie zareagować.

nieznaczne rozmiary
ND8212W podkreśla kompaktowy , a także pasywny — bezwentylatorowy systemem chłodzący, który powoduje,doskonale pasuje on niepokaźnych systemów nadzoru wizyjnego, gdzie wymagana jest oszczędność miejsca i bezawaryjność pracy. Aby rejestrator zajmował jak najmniej przestrzeni, urządzenie może być umocowane na ścianie lub zamontowane do tylnej obudowy monitora.

Specyfikacja techniczna:

Kompresja w czasie rzeczywistym H.264/MJPEG
8 kanałów, z tym 4 kanały WiFi
wyjście wideo HDMI
Możliwość zainstalowania 1 dysku twardego SATA 3,5″ o objętości do 6TB
bezpłatna aplikacja VIVOCloud do zarządzania monitoringiem w chmurze 24/7
Łatwa i szybka konfiguracja z kamerami IP
Kompaktowy wymiar bezwentylatorowym systemem chłodzącym
technika WPS (Wi-Fi Protected Setup)
zastosowane WiFi o częstotliwości 2.4Ghz
Obsługa funkcji Fisheye Dewarp — prostowanie obrazu z kamery fisheye
ONVIF
Współpraca z oprogramowaniem VAST/VAST2

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.