Menu

Zestaw REJESTRATOR 5W1 DAHUA XVR5104C DYSK SEAGATE SkyHawk ST1000VX005 1TB

Cechy produktu

 • Producent Dahua 

Opis

komplet REJESTRATOR 5W1 DAHUA XVR5104C DYSK SEAGATE SkyHawk ST1000VX005 1TB

Najważniejsze cechy
 • praca trybrydowa w technologii HDCVI/Analog/TVI/AHD/IP zamiennie 1 do 1
 • kompresja H.264
 • nagrywanie: 4 x AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL / TCP/IP + 2 x IP @ 5 Mpx
 • max IP bitrate nagrywania: 24 Mb/s
 • wyjścia video: HDMI/VGA
 • odtwarzanie w czasie rzeczywistym: 4 kanałów
 • współpraca z producentami kamer: Dahua, Arecont Vision, AXIS, Bosch, Brickcom, Canon, CP Plus, Dynacolor, Honeywell, Panasonic, Pelco, Samsung, Sanyo, Sony, Videotec, Vivotek
 • zgodność z ONVIF 2.4
 • obsługa 1 dysku SATA (max 6TB), 2x USB 2.0
 • podgląd zdalny: Web viewer, CMS (DSS/PSS) & DMSS

Przeznaczenie

technika HD-CVI zezwala na uzyskanie wysokiej rozdzielczości obrazu HD wykorzystując charakterystyczny kabel koncentryczny i przesłanie sygnału nawet do 500m (w przypadku skrętki max 300m przy zaimplementowaniu stosownych transformatorów video). Dzięki temu nie ma konieczności podmiany okablowania w istniejącym systemie monitoringu. Ponadto sygnał jest przesyłany bez opóźnień i zakłóceń. Główne mocne strony HD-CVI w kontraście do systemów IP to m.in.: łatwość instalacji i konfiguracji, brak opóźnień, dłuższy dystans transmisji sygnału.

Opis

Rejestrator 5w1 Dahua XVR5104C współpracuje z kamerami działającymi w technologi (CVI/TVI/AHD/IP/analog). Pozwala na to integrację ze starszymi systemami monitoringu. Rejestrator sam namierza czy kamera pracuje w typowym trybie analogowym 960H czy w pozostałych przystępnych trybach za wyjątkiem IP. Dzięki kompatybilności ze standardem ONVIF możemy jeszcze podpiąć kamery IP większości znanych producentów na rynku.

darmowe oprogramowanie Smart PSS na komputer umożliwia zarządzanie całym systemem. Co więcej aplikacja mobilna na telefon jest przystępna na większość popularnych platform (Android, iOS, Windows Phone) i pozwala na zdalny podgląd z dowolnego miejsca na świecie. Ważna funkcją jest w dodatku detekcja ruchu dzięki której dostaniemy informację na maila o wykrytym zdarzeniu. Rejestrator Dahua obsługuje kamery HDCVI o maksymalnej rozdzielczości 720P na każdym kanale przy płynnym obrazie. W dodatku intuicyjny interfejs oraz polskie menu co ułatwia użytkowanie.

technologia HD-CVI

technologia HD-CVI umożliwia uzyskanie wysokiej rozdzielczości obrazu HD wykorzystując charakterystyczny przewód koncentryczny i przesłanie sygnału nawet do 500m (w przypadku skrętki max 300m przy zastosowaniu trafnych transformatorów video). Dzięki czemu nie ma konieczności zamiany okablowania w istniejącym systemie monitoringu. Na dodatek sygnał jest przesyłany bez opóźnień i zakłóceń. Główne atuty HD-CVI w kontraście do systemów IP to m.in.: łatwość instalacji i konfiguracji, brak opóźnień, dłuższy dystans transmisji sygnału.

Analiza IVS

Rejestratory XVR zostały wyekwipowane w inteligentną analizę obrazu IVS. Z pozycji menu rejestratora, przeglądarki internetowej WEB i programu klienckiego Smart PSS możemy dokonać konfiguracji. Do dyspozycji dostępne są cztery funkcje:

 • Przekroczenie linii
 • Wtargniecie / opuszczenie strefy
 • Porzucenie / znikniecie przedmiotu
 • Detekcja twarzy

uzupełniającą funkcjonalnością jest możliwość wyszukiwania nagrań po zapisanej twarzy człowieka. Poniżej screen ukazujący ta opcję.

Oprogramowanie SMART PSS

Oprogramowanie przeznaczone do obsługi sprzętów takich jak rejestrator, kamera, serwer, dekoderów działających w technologii analogowej, IP oraz CVI marki Dahua na PC. Program zaopatrzony został w szereg prekursorskich funkcji potrzebnych przy prowadzeniu dozoru wizyjnego. Najnowsze oprogramowanie umożliwia łączenie się z urządzeniami wykorzystującymi połączenie p2p.

Aplikacja przenośna GDMSS

przeznaczona aplikacja do obsługi maszyn producenta Dahua na urządzeniach przenośnych.

Aplikacja pozwala na podgląd zdalny, odtwarzanie zarejestrowanego obrazu z wybranym urządzeniem producenta Dahua. Aplikacja dostępna jest w języku polskim.

Onvif

Onvif (Open Network Video Interface Forum), to organizacja producentów z branży CCTV skupionych nad problematyką ujednolicenia standardu, wspólnego protokołu dla tych właśnie maszyn. Grupa ta powstała w celu ujednolicenia protokołu, czyli sposobu komunikacji między urządzeniami rozmaitych dostawców. W momencie obecnej cała organizacja zrzesza około 450 firm i instytucji z całego świata. Sam standard Onvif od jego wprowadzenia, przechodził kolejne fazy rozwoju i napotykał na najróżniejsze nieoczekiwane problemy. Zdarzało się że dwa różnorodne urządzenia z zastosowanym protokołem nie działały albo ich funkcjonalność była ograniczona. Dziś kanon oferowany jest w wersji 2.0 i wyższej, w zdecydowanej większości przypadków umożliwia bezproblemowe integrowanie dowolnych urządzeń.

Obsługa chmury (P2P)

Urządzenia firmy Dahua wyposażone zostały w funkcje P2P. Dzięki czemu nie ma potrzeby używania zewnętrznego adresu IP co konsoliduje się ze nieprzystępną konfiguracją. Wystarczy, że zeskanujesz kod QR lub przepiszesz numer seryjny do przeznaczonej aplikacjiprzy pomocy telefonu czy tabletu dostać podgląd zdalny online.

DYSK SEAGATE SkyHawk
ST1000VX005 1TB

Najważniejsze atrybuty

 • Zaprojektowane dla systemów monitoringu z wieloma dyskami i dużą liczbą kamer. 10 letnie doświadczenie producenta w produkcji dysków do systemów monitoringu zoptymalizowanych pod kątem zapisu dużych ilości informacji.
 • Dyski dostępne o objętościach do 10 TB z obsługą ponad 10 tys. Godzin treści w wysokiej rozdzielczości i 64 kamer na dysk.
 • Optymalizacja pod kątem monitoringu z oprogramowaniem ImagePerfect.
 • Czujniki drgań obrotowych niezawodne działanie w systemach wielodyskowych i obsługujących macierze
 • RAID.
 • Nominalne obciążenie na poziomie 180 TB/rok, trzykrotność tego, co oferują dyski stacjonarne i konkurencyjne rozwiązania.
 • krótki czas gotowości do nagrywania dla kamer działających w oparciu o czujniki ruchu.
 • Całodobowa praca ciągła średni czas między awariami na poziomie 1 miliona godzin.

Przeznaczenie

Dyski SkyHawk do systemów monitorowania są zoptymalizowane pod kątem magnetowidów cyfrowych i rejestratorów sieciowych, przystosowane są do pracy w trybie całodobowym i proponują objętość do 10 TB. Dyski SkyHawk, zaopatrzone w udoskonalone oprogramowanie firmware ImagePerfect™, pomagają minimalizować liczba utraconych klatek i przestoje przy obciążeniach pracą 3 razy wyższych niżeli w dyskach do komputerów stacjonarnych i są gotowe do prowadzenia zapisu poprzez nawet 90% czasu jednocześnie obsługując do 64 kamer w jakości HD. Dysk SkyHawk gwarantuje trzykrotnie pokaźniejszą skuteczność nominalną w porównaniu z dyskami stacjonarnymi i dyskami innych producentów oraz konkurencyjną objętość i funkcje

sprawdź więcej. Przechowuj więcej.

Dyski SkyHawk™ do systemów monitorowania zoptymalizowane pod kątem magnetowidów cyfrowych i rejestratorów sieciowych są dostosowane do pracy w trybie całodobowym i proponują objętość do 10 TB. Dyski SkyHawk, wyekwipowane w ulepszone oprogramowanie firmware ImagePerfect™, pomagają minimalizować ilość utraconych klatek i przestoje przy obciążeniach pracą 3 razy wyższych niż w dyskach do komputerów stacjonarnych i są gotowe do prowadzenia zapisu poprzez nawet 90% czasu jednocześnie obsługując do 64 kamer w jakości HD.

Dysk SkyHawk jest inteligentny

progresywne oprogramowanie firmware ImagePerfect pozwala na płynne i istotne strumieniowe przesyłanie materiałów video w stale dynamicznych, działających w trybie całodobowym środowiskach systemów monitorowania – pomagając w ten sposób zapewnić twojej firmie wyjątkową ochronę.

SkyHawk jest także czujny

 • został produkowany do nagrywania poprzez 90% czasu – i równocześnie obsługuje do 64 kamer
 • Możliwość zapisu 10 TB informacji lub ponad 2000 godzin filmów w jakości HD
 • Limit obciążenia pracą na poziomie 180 TB/rok, 3 razy więcej w przypadku dysków do komputerów stacjonarnych, a także 3-letnia ograniczona gwarancja
 • Dyski przypasowane do rejestratorów sieciowych znamionują się solidną budową umożliwiającą wykorzystanie w środowiskach wielodyskowych
 • Zabezpiecz swoje informacje przed nieoczekiwanymi sytuacjami dzięki opcjonalnym usługom odzyskiwania informacji +Rescue

1. Przesył strumieniowy filmów wideo w jakości HD zmierzony w standardzie Mpeg-4 H.264 satellite, a także przy współczynniku 30 klatek na sekundę rejestrowanych przez kamerę 2 MP HD security lub prędkości 10 Mb/s

Zadbaj o bezpieczeństwo

Zapewnij sobie spokój ducha z dyskami SkyHawk do systemów monitorowania, dzięki którym nigdy nie umknie ci żadna klatka tworzyw video, choćby w nieprzystępnym otoczeniu. Nad wyraz wysoki współczynnik obciążenia pracą, jakim charakteryzują się dyski SkyHawk, niski poziom zużycia energii oraz budowa przystosowana do rejestratorów sieciowych udoskonalają długofalową bezusterkowość dysku. Dyski SkyHawk szczególnie należycie radzą sobie w dodatku w temperaturach od 0°C do 70°C, a komponenty niepodatne na matowienie zapewniają im jeszcze uzupełniającą ochronę.

Rozwijaj się i zapewnij sobie dłuższe działanie

Dysk SkyHawk pozostał stworzony z myślą o możliwości rozbudowy w miarę wzrostu twoich potrzeb i w celu zachowania produktywności w systemach wielodyskowych. Wielodyskowe systemy monitorowania mogą polegać na zoptymalizowanych pod kątem macierzy RAID dyskach SkyHawk, dzięki temu wydłuża się żywotność systemu.

 • Projekt dostosowany do rejestratorów sieciowych pozwala uzyskać bezusterkową produktywność zarówno w systemach korzystających z magnetowidów cyfrowych, jak i rejestratorów sieciowych zaopatrzonych w ponad 8 dysków*
 • mocna kompozycja przypasowana do środowiska RAID pozwala utrzymywać produktywność dysku poprzez poprawę oporności na drgania

Zachowaj pewność i bądź gotowy na wszystko

Bądź przygotowany na nieprzewidziane sytuacje dzięki trzyletniej usłudze odzyskiwania danych +Rescue firmy Seagate. Pod skrzydłami SkyHawk wandalizm, wirusy i wypadki nie oznaczają już końca świata.

 • szybki i nietrudny proces odzyskiwania – dane można odzyskać w ciągu mniej aniżeli 15 dni
 • Seagate jest liderem branży w zakresie odzyskiwania informacji, osiągając 90% sprawność

Specyfikacja

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.