Menu

Ferguson FHD170

Cechy produktu

  • Producent Ferguson 
  • Przekątna ekranu 2.7 "
  • Nośnik karta microSD 
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 

Opis

Ferguson Eye Drive FHD170

wideorejestrator samochodowy Ferguson Eye Drive FHD170 jest łatwą w obsłudze i wysokiej jakości kamerą samochodową, wykonującą zapis audio-wideo zdarzeń w trakcie jazdy. Rozdzielczość Full HD pozwala na rejestrowanie wszystkich znacznych szczegółów takich jak tablice rejestracyjne pojazdów uczestniczących w kolizjach drogowych. Pokazuje wyraźnie twarze kierowców i uczestników wypadku, co stanowi nieprzeciętny materiał dowodowy w procesie ubezpieczeniowym. Poniżej porównanie jakości nagrania videorejestratora Ferguson z inną tanią kamerką.


Kamera ma konwencjonalny i wysmakowany wygląd. Jej znikome wymiary pozwalają zamocować ją na przedniej szybie, a nawet ukryć ją za lusterkiem wstecznym. Rejestrator posiada wysokiej rozdzielczości (1920x1080p) szerokokątny obiektyw. Zastosowanie wyjątkowo czułej matrycy umożliwia nagrywanie wyraźnych filmów choćby w przypadku słabego oświetlenia.

Funkcja cyklicznego zapisu
Po wyczerpaniu się pamięci urządzenia najnowszy plik zapisywany jest na miejscu najstarszego, co zapobiega utracie aktualnych danych. W przypadku gdy chcemy podczas nagrywania sami zabezpieczyć fragment filmu przed jego nadpisaniem, że naciśniemy przycisk SOS umieszczony na obudowie.

Funkcja samoczynnego startu
Po uruchomieniu silnika samochodu urządzenie automatycznie włącza się i zaczyna nagrywanie. Po wyłączeniu silnika samochodu rejestrator samoczynnie zapisuje ostatni plik i wyłącza się.

Tryb parkingowy
Gdy urządzenie wyczuje wibracje nieruchomego pojazdu (np. Przy uderzeniu podczas parkowania), samoczynnie uruchomi się tryb parkingowy, a Ferguson Eye Drive FHD170 zapisze obraz i dźwięk ze zdarzenia.

Tryb poklatkowy
W trybie poklatkowym film nagrywany jest z prędkością 1 fotografie/sekundę, a odtwarzanie nagranego w ten sposób materiału następuje z prędkością 30 zdjęć na sekundę. W ten sposób czas nagranego materiału może wzrosnąć choćby 30-krotnie! w przypadku wykorzystania karty o objętości 8GB, czas charakterystycznego nagrania oscyluje ok. 1 godziny materiału. Przy użyciu funkcji filmu poklatkowego wzrasta on do 30 godzin! użycie karty 32GB w tym trybie pozwala uzyskać nagranie całego tygodnia. W trybie poklatkowym można momentalnie (z szybkością 30 klatek na sekundę) odtworzyć zarejestrowane nagrania, równocześnie zachowując ciągłość, a także transparentność zebranego materiału.

zaimplementowany G-sensor
W czasie podróży mogą nas spotkać różnorodne zdarzenia. G-czujnik potrafi wykryć zdarzenie gwałtownego hamowania, stłuczki lub co najgorsze wypadku i samoczynnie zabezpiecza przed nadpisaniem fragment filmu z tego zdarzenia.

Funkcja kamery internetowej
Kamera może być wykorzystywana także jako kamerka internetowa - starczy podłączyć ją do komputera dołączonym przewodem USBradować się kolejną funkcją wideorejestratora Ferguson Eye Drive FHD170.

Akcesoria
Rejestrator Ferguson Eye Drive FHD170 mieści w komplecie wszystkie konieczne akcesoria: uchwyt samochodowy, ładowarkę samochodową, a także przewód USB.

Specyfikacja technologiczna

- konwencjonalny i szykowny wygląd,
- Wysokiej rozdzielczości szerokokątny obiektyw,
- wykorzystanie wyjątkowo fotoczułego obiektywu zezwala na nagrywanie choćby w sytuacji słabego oświetlenia,
- Rozdzielczość Full HD dla nagrań video (1920x1080p, 25 klatek),
- Maksymalna rozdzielczość zdjęć 5MP (2592x1944),
- wyświetlacz 2.7",
- Kąt widzenia 135°,
- wbudowany G-sensor,
- zastosowany mikrofon,
- Funkcja wykrywania ruchu,
- Funkcja 24h Parkingowa,
- Klawisz SOS szybkiego zabezpieczenia nagrania,
- samoczynne wyłączanie ekranu,
- Uchwyt samochodowy w zestawie,
- Ładowarka samochodowa w komplecie,
- kabel USB w zestawie,
- Obsługa kart pamięci microSD do 64GB (ok. 560 min. Charakterystycznego nagrania),
- Polskie menu.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.