Menu

Lamax Drive C3

Cechy produktu

  • Producent Lamax 

Opis

funkcjonalny towarzysz podróży w perfekcyjnej cenie LAMAX DRIVE C3 Mimo że samochody są dzisiaj coraz ''mądrzejsze'' i bezpieczniejsze, sankcje za wykroczenia i liczba policjantów ciągle wzrasta, a liczba wypadków się nie zmniejsza.

Wręcz przeciwnie. Wśród wspomnianych wypadków rośnie również ilość tych, których sprawca jest nieznany albo sytuacja jest sporna. Kamera LAMAX DRIVE C3 pomoże Ci rozwiązać podobne sytuacje.Nagrywanie w wysokiej rozdzielczości, G-, a także funkcja trybu parkowania czy także detekcji ruchu.

Dobra przesłona obiektywu i podświetlenie przy pomocy diody LED zezwala na wysokiej jakości nagrywanie w nocy. A najlepsze na koniec. Kamera samochodowa LAMAX DRIVE C3 jest w naprawdę niskiej cenie. Nagrania w wysokiej rozdzielczości Full HD Kamera samochodowa LAMAX DRIVE C3 wykonuje i zapisuje nagrania w interpolowanym Full HD.

dzięki temu nie umknie Ci żaden szczegół, a w razie wypadku będziesz posiadać wystarczający materiał dowodowy dla policji oraz ubezpieczalni. Tryb parkowania intensywny poprzez 24 godziny Zostawiając swój samochód zaparkowany na zewnątrz, już nie musisz się obawiać.

Tryb parkowania będzie czuwał nad Twoim samochodem. Przy współpracy z G-sensorem jest w stanie zarejestrować jakiekolwiek uderzenie i natychmiast rozpocząć nagrywanie. Dzięki ekonomicznemu trybowi kamera LAMAX DRIVE C3 jest w stanie wytrzymać w trybie parkowania choćby do 24 godzin bez konieczności ładowania.

Większość kamer wymaga nieustannego podłączenia do źródła zasilania. Dzięki temu,w trakcie nagrywania nie rozświeci się ekran, nie przyciągnie uwagi ewentualnego złodzieja, a tym samym ograniczy ryzyko kradzieży.

Bezproblemowa instalacja i obsługa z całą pewnością się z tym spotkałeś. Chciałeś sprawić sobie przydatnego pomocnika, ale codzienna instalacja i dokonywanie ustawień jest tak niepraktyczne i niewygodne, że po kilku dniach używania masz ochotę wrzucić go do szuflady i już nigdy stamtąd nie wyciągać.

DRIVE C3 dysponuje dwoma praktycznymi mocowaniami. Klasycznym mocowaniem z przyssawką oraz samoprzylepnym mocowaniem z naklejką 3M. Kamerę starczy dwoma palcami prosto wsunąć do mocowań. Obsługa jest nad wyraz prosta i instynktowna.

Detekcja ruchu Zdarzyło Ci się, iż wróciłeś do swojego samochodu po zakupach i zauważyłeś, iż ktoś uderzył w niego w trakcie parkowania albo zniszczyli go wandalowie? Koniec z tym. Detekcja ruchu umożliwi rejestrowanie jakiegokolwiek ruchu w polu widzenia kamery oraz tworzenie nagrania ponadto podczas Twojej nieobecności.

ekran z polskim menu Elementem kamery jest dodatkowo 2,4“ wyświetlacz z wysoką rozdzielczością. Nie brakuje mu także menu całkowicie w języku polskim. Wyświetlacz można wyłączyć jednym przyciskiem, aby nie rozpraszał uwagi podczas prowadzenia....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.