Menu

Manta MM310X

Cechy produktu

  • Producent Manta 
  • Przekątna ekranu 2.4 "
  • Nośnik karta microSD 
  • Kąt widzenia 120 °
  • Rozdzielczość 1280 x 720 

Opis

Manta MM310X to rejestrator samochodowy, który przyda się nie tylko zawodowym kierowcom, lecz także każdemu kierowcy, który dba o bezpieczeństwo na drodze. To nieznaczne urządzenie można zamocować na przedniej szybie i rejestrować przebieg trasy samochodu. MM310X zasilany jest z gniazda zapalniczki samochodowej, inicjuje samoczynnie rejestrację video po uruchomieniu samochodu. Dzięki funkcji wykrywania zdarzeń obecnie nagrywany film zostanie samoczynnie zabezpieczony przed skasowaniem w razie nagłego wypadku. Rejestrator zapisuje filmy na modnych i tanich kartach pamięci MicroSD. W zależności od ustawień, może rejestrować wideo ciągłe albo w interwałach czasowych. W tym drugim ustawieniu starsze nagrania są nadpisywane przez nowsze. Dodatkowo użytkownik może naciskając trafny przycisk na obudowie wykonać pojedyncze zdjęcie. Podgląd zapisanych filmów odbywa się na 2,4-calowym ekranie LCD lub po podłączeniu do komputera....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.