Menu

Media-Tech MT4062

Cechy produktu

  • Producent Media-Tech 
  • Przekątna ekranu 2.0 "

Opis

Kamera samochodowa U-DRIVE TOP Media-Tech MT4062


Lepiej mieć dowód na niewinność


Co powinien mieć wideorejestrator? W razie wypadku lub lekkiej stłuczki należycie jest posiadać dowód, iż to nie my byliśmy sprawcami kraksy. Czasami bywa, że jest tylko słowo przeciwko słowu, więc nagranie z kamerki będzie Twoim świadkiem. A jaką kamerkę samochodową wybrać? Nagrywanie obrazu przed autem, to najważniejsza funkcja każdego wideorejestratora. Kluczowe jest jednak to, by zapisany materiał być wysokiej jakości. Warto zwrócić uwagę na obiektyw. Znaczny wpływ na jakość nagranego wideo ma liczba przepuszczanego światła. Im więcej światła dostaje się do matrycy, tym lepiej. Nie możemy także zapominać o kącie widzenia, im szerszy tym lepiej. Dobrze, kiedy wideorejetrator posiada funkcję S.O.S, to funkcja zezwalająca na ręczne zabezpieczenie danego nagrania, {pomocn|przydatn)a np. W sytuacji, gdy zarejestrujemy jakieś dziwne zachowanie innego uczestnika ruchu.


Jakie funkcje posiada kamera samochodowa U-DRIVE TOP MT4062? Kamera samochodowa U-DRIVE TOP MT4062 to rejestrator samochodowy najwyższej jakości. Z technologią WDR (Wide Dynamic Range), to skrót, oznaczający szeroki zakres dynamiki, prościej mówiąc jest to różnica między najciemniejszym, a najjaśniejszym punktem widocznym na obrazie. Pozwala ona zoptymalizować obraz zarówno ten prześwietlony jak i zaciemniony, wyróżniając niewidoczne elementy. Kamerka posiada szeroki kąt obrazu i rozdzielczość full HD. G-Sensor w wideorejestratorze U-DRIVE TOP MT4062 to czujnik wstrząsów i przeciążeń. W razie kolizji i wykrycia takiego przeciążenia kamera zabezpieczy nam aktualne nagranie. Nagranie nie zostanie usunięte nawet pomimo nagrywania w pętli. Przycisk S.O.S.w kamerce pozwali nam na ręczne zabezpieczenie danego nagrania. Wbudowana podtrzymująca bateria litowo-jonowa służy do krótkotrwałego podtrzymania nagrywania po wypadku. Rozpoczęcie / zakończenie nagrywania w momencie uruchomienia / zgaszenia silnika.

Specyfikacja:
Kamera samochodowa FULL HD z technologia WDRR
rejestracja obrazu i dźwięku
Sensor optyczny SONY CMOS o wysokiej rozdzielczości
Rozdzielczość filmu: maks 1080p FULL HD (optyczna) do 30fps, 720p do 30fps
Kolorowy ekran LCD 2 cale
Rozdzielczość obrazu nieruchomego do 12Mpix
Szeroki kat widzenia
Technologia WDR wpływająca na poprawę jakości nagrania przy zmiennych warunkach oświetleniowych
Obsługiwane formaty: MOV (h.264), JPG
Znacznik daty
Funkcja SOS
Nagrywanie postojowe (parking quard)
Sensor wstrząsów
Nagrywanie cykliczne (nadpisywanie w przypadku braku miejsca na karcie)
Obsługa kart pamięci T-flash klasy 10 o poj. Do 32GB
Zasilanie z gniazda zapalniczki samochodowej
Rozpoczęcie/zakończenie nagrywania w momencie uruchomienia/zgaszenia silnika
Wbudowana podtrzymująca bateria litowo-jonowa (tylko do krótkotrwałego podtrzymania nagrywania po wypadku)
Wielojęzyczne, łatwe w obsłudze menu
Wbudowany port HDMI (kabel nie znajduje się w zestawie)
Bardzo małe rozmiary: 55x60x27mm
*


Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.