Menu

Mikavi PQ3

Cechy produktu

  • Producent Mikavi 
  • Przekątna ekranu 2.4 "

Opis

MIKAVI PQ3 Rejestrator jazdy Mikavi PQ3 GPS 4K WiFi ma kompaktowe wymiary i stanowi znakomite narzędzie dowodowe w sytuacji kolizji, dzięki temu pomoże Ci czuć się bezpieczniej na drodze. Za sprawą nagrywania wideo w jakości 4K Ultra Full HD przy kącie widzenia obiektywu 150 stopni możemy być pewni, że oku kamery nie umknie żaden detal wyraźny w zdarzeniach drogowych.

wykorzystanie modułu GPS pozwala na niesienie trasy na mapę wraz prędkością pojazdu. Korzystaj z połączenia bezprzewodowego ze smartfonem dzięki WiFi, a także z aplikacji przenośnej! PROCESOR NOVATEK I MATRYCA OMNIVISION W Mikavi PQ3 GPS 4K WIFI zastosowano niezwykle dobrej klasy części używane w kamerach z tzw.

wyższej półki. Sprawdzony duet: procesor Novatek 96660 i 4-megapikselowa matryca OV4689 zezwalają na zapis wysokiej jakości obrazu w trybie 24 klatek/s w rozdzielczości 4K Ultra Full HD 2160p. Czujnik optyczny szanowanego producenta OmniVision zapewnia doskonałą jakość nagrywanego obrazu, choćby w słabym oświetleniu.

2.4-CALOWY wyświetlacz Miakvi PQ3 GPS 4K WIFI mając kompaktowe wymiary jest wyposażony w znaczny ekran o przekątnej 2.4 cale. Dzięki temu nie ogranicza pola widzenia kierowcy, a jednocześnie jest na tyle czytelny,bez problemu można zmieniać ustawienia menu, czy przeglądać nagrany materiał.

ROZDZIELCZOŚĆ 4K ULTRA FULL HD (2160P) W PQ3 GPS 4K WIFI zastosowano jeden z najlepszych procesorów stosowany w mistrzowskich kamerach – Novatek 96660. Pozwala on na rejestrację obrazu z rozdzielczością 4K Ultra Full HD 2880×2160p w trybie 24 klatek/s.

ilość rejestrowanych pikseli w rozdzielczości 4K Ultra Full HD jest aż czterokrotnie obszerniejsza od rozdzielczości Full HD, a także dziewięciokrotnie obszerniejsza od standardowej rozdzielczości HD. KOMPAKTOWE rozmiary, stylowy WYGLĄD, ŁATWOŚĆ MONTOWANIA Dzięki kompaktowym rozmiarom i niewielkiej wadze, montaż i demontaż rejestratora na szybie jest niezwykle prosty i szybki.

zagwarantuje to dużą wygodę gdy chcemy przenieść sprzęt do innego pojazdu. Śladowe rozmiary umożliwiają ukrycie kamery choćby za lusterkiem samochodowym, dzięki czemu pole widzenia kierowcy nie jest w żaden sposób ograniczane, co ma także kluczowy wpływ na bezpieczeństwo.

przeznaczony uchwyt gwarantuje zrównoważone zainstalowanie rejestratora na szybie i wysoki komfort wykorzystywania. DODATKOWA KAMERA TYLNA COFANIA pakiet PQ3 GPS 4K WIFI posiada kamerę tylną cofania, którą można przymocować do szyby albo tapicerki samochodowej.

Kamerę można zamontować we wnętrzu pojazdu,dzięki temu, iż jest ona wodoszczelna, można ją umieścić jeszcze na zewnątrz samochodu....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.