Menu

Mio MiVue 752

Cechy produktu

 • Producent Mio 

Opis

Twój świadek na drodze
Dyskusyjna odpowiedzialność to największy koszmar każdego kierowcy. Rejestrowanie podróży chroni kierowcę w przypadku, gdy do wypadku doszło nie z jego winy. Kamera pokładowa MiVue 752 WIFI Dual zagwarantuje dodatkowy spokój: jeśli potrzebujesz dowodów, już go masz.

doskonała jakość obrazu 2.5K QHD staranny materiał video
Kamera MiVue 752 WIFI Dual rejestruje materiał video o wysokiej jakości QHD 1440p / 2.5K z szybkością animacji 30 kl./s. Pokaźny kąt widzenia kamery 140° i jasność obiektywu F1.8 (mniej = lepiej) pozwoli zarejestrować każdy detal na drodze. Wysoka jakość obrazu pozwoli uchwycić tablice rejestracyjne* czy inne ważne szczegóły, dzięki temu można mieć pewność, że najważniejsze dane zostaną zapisane.

Łacznosc poprzez WIFI szybki i bezprzewodowy przesył danych
Możesz prosto i ekspresowo przesyłac pliki do aplikacji MiVue na smartfon. W ten sposób stworzysz kopie zapasową swych nagrań, którą możesz bezpiecznie przechowywać w telefonie.

Prosta obsługa oszczędzasz czas
Kamera MiVue 752 WIFI Dual, zaprojektowana z myślą o prostocie, jest szczególnie prosta w instalacji: wystarczy włożyć kartę SD, podłączyć do źródła zasilania w samochodzie, a bezpośrednio po uruchomieniu silnika kamera rozpocznie nagrywanie. Menu urządzenia jest proste w nawigacji i obsłudze. Logicznie umieszczone opcje i czytelnie opisane na ekranie klawisze nie sprawią nikomu problemu.

Funkcje bezpieczeństwa prowadź bez obaw
Kamera MiVue 752 WIFI Dual jest fabrycznie wyposażona w funkcje zwiększające bezpieczeństwo na drodze. Zintegrowane funkcje takie jak progresywne systemy wspomagania kierowcy z układem ostrzegania przed kolizją z przodu, układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu oraz ostrzeżenie o przemęczeniu pomagają w prowadzeniu pojazdu i powiększają bezpieczeństwo na drodze. Kamera MiVue 752 WIFI Dual ma wbudowane ostrzeżenia przed fotoradarami, które aktualizują się przez cały okres eksploatacji urządzenia. Można także dodawać własne punkty ostrzeżeń przed fotoradarami, które nie zostały jeszcze dodane do bazy danych. Kamera MiVue 752 WIFI Dual zawsze ostrzeże o ograniczeniu i pozwoli zachować dozwoloną szybkość.

zastosowany moduł GPS rejestruje lokalizację i prędkość jeśli tylko tego chcesz
W każdym nagraniu są rejestrowane ważne informacje takie jak lokalizacja GPS i prędkość. Zapis szybkości może być widoczny na nagraniu lub nie - zależy jaką opcje wybierzesz. W przeciwieństwie do innych wideorejestratorów przystępnych obecnie na rynku, tutaj cały moduł GPS znajduje się w środku urządzenia. By zapewnić dodatkowy spokój, funkcja GPS jest rozbudowana o alarmy szybkości i punkty fotoradarów pomagające zachować dozwoloną prędkość na drodze.

ompletny pakiet w pakiecie kamera cofania MiVue A20
Urządzenie MiVue 752 WIFI Dual jest dostarczane z wewnętrzną, tylną kamerą MiVue A20. Kamera A20 stanowi uzupełnienie kamery głównej, rejestrując detale za pojazdem i eliminując zjawisko martwego punktu.

Funkcje:

 • ekran 2,7 (6,9 cm) wyjątkowa łatwość wykorzystania i instynktowna obsługa
 • Nagrywanie 1440p QUAD HD / 2.5K z płynnością 30 klatek na sekundę (FPS) w technice H.264 pliki mają mniejszy rozmiar, bez utraty jakości nagrań.
 • zaimplementowane WiFi nietrudne przesyłanie nagrań na smartfonie w celu wykonania kopii zapasowej albo udostępnienia w serwisach społecznościowych za pośrednictwem aplikacji MiVue.*
 • obfity kąt widzenia 140° uchwyci każdy szczegół w krytycznych momentach dzięki technice szerokiego zakresu dynamiki
 • Jasność obiektywu F1.8 (mniej = lepiej) przekazuje więcej światła do przetwornika, aby zapewnić wyższą jakość nagrania, zwłaszcza w słabym oświetleniu i po zmroku.
 • Ostrzeżenia o fotoradarach darmowe comiesieczne aktualizacje bazy fotoradarowej przez cały okres eksploatacji urzadzenia**
 • zaimplementowany moduł GPS samoczynnie rejestruje informacje dotyczące jazdy, w tym prędkość, szerokość i długosc geograficzną, wysokość oraz kierunek. Zapis prędkości może być widoczny na nagraniu albo ukryty jeśli tego chcemy.
 • nowoczesne systemy wspomagania kierowcy FCWS (układ ostrzegania przed kolizją z przodu), LDWS (układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu) i FA (ostrzeżenie o przemęczeniu)
 • 3 osiowy sensor G nagrywa kierunek i siłę przeciążenia
 • Uchwyt obrotowy możliwość nietrudnego ustawienia pod dowolnym kątem w celu gromadzenia dokumentacji wideo
 • Tryb parkingowy aktywuje nagrywanie awaryjne w przypadku wykrycia ruchu oraz/lub wstrząsu np. Uderzenie w auto gdy kierowcy nie ma w aucie.***
 • Alarm przekroczenia prędkości możliwość załączenia sygnału dźwiękowego po przekroczeniu określonego limitu prędkości
 • Dodawanie fotoradarów możesz dodawać nowe fotoradary na urządzeniu i zarządzać ich bazą
 • Karta Micro SD zalecana klasa 10 micro SD maks. 128 GB pojemnosci


Funkcje kamera tylna:

 • Zapis nagrań w 1080p z prędkością odświeżania 30 klatek na sekundę dzięki najnowszej technologii H.264 do nagrywania wysokiej jakości filmów w mniejszych plikach.
 • znaczny kąt widzenia 140° uchwyci każdy szczegół w krytycznych momentach
 • Soczewka F2.0 jaśniejsze i wyraźniejsze nagrania choćby w słabym oświetleniu
 • Wysokiej jakości sensor optyczny 1/2,7 cala rejestruje wyraźnie i z szerszą perspektywą
 • Wartość EV regulowana w 7 ustawieniach niezależna regulacja zezwala na ręczne przypasowanie poziomu jasności
 • Szklana soczewka i filtr podczerwieni ostrzejsze obrazy, zwłaszcza w słabym oświetleniu
 • Metalowy korpus trwała i lekka pokrywa niewielkich rozmiarów
 • Uchwyt przyklejany taśmą 3M montaż uchwytu nie powoduje trudności


* Udostępnianie, a także transmisja wideo na żywo może stanowić naruszenie dóbr osobistych osób trzecich. Upewnij się że lokalne prawo umożliwia takie działania.
** Nie dotyczy Francji, Szwajcarii, Litwy, Łotwy i Estonii. Aktualizacje fotoradarów przez cały okres eksploatacji urządzenia.
*** Wymaga ciągłego zasilania z Mio Smartbox, który nie jest częścią zestawu.

Zawartość opakowania:

 • Mio MiVue 752 WIFI Dual
 • Ładowarka samochodowa
 • Uchwyt mocujący do szyby (przyssawka)
 • Kamera tylna Mio MiVue A20 z uchwytem mocowanym taśmą
 • kabel USB, 5 metrów
 • kabel rozgałęźny
 • Podręcznik użytkownika (QSG)


EAN: 4713264280427
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 5415N5480013
Rozdzielczość: 2560 x 1440
liczba klatek na sekundę: 30
Kąt widzenia: 140 °
Mikrofon: Tak
Aparat fotograficzny: Tak
Tryb nocny: Tak
Nagrywanie w pętli: Tak
Detekcja ruchu: Tak
GPS: Tak
Funkcje specjalne: - Kamera tylna - automatyczne uruchomienie - System opuszczenia pasa ruchu - Ostrzeżenie przed fotoradarami - Alert przemęczenia kierowcy - czujka wstrząsu - czujka ruchu
Przekątna ekranu: 2,7''
wyświetlacz dotykowy: Nie
Czytnik kart pamięci: Tak
typ kart pamięci: microSD
kanon pamięci SD / CF: SDXC
Format zapisu: MOV
Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
Zasilanie: Ładowarka samochodowa
Akcesoria w zestawie: - Ładowarka samochodowa- Uchwyt mocujący do szyby (przyssawka)- Podręcznik użytkownika
Kolor: Czarny
Waga: 100 g
wymiary: 52.5 x 87.8 x 31.9 mm
Pozostałe atrybuty: Kamera tylna A20:- Rozdzielczość: Full HD 1080p 30 klatek/sek.- Szklana soczewka wysokiej jakości: 5G+1 IR- Format wideo:.MP4- wymiary: 46 x 42 x 32 mm- Waga: 48,5 g

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.