Menu

Mio MiVue 785

Cechy produktu

  • Producent Mio 
  • Przekątna ekranu 2.7 "
  • Nośnik karta microSD 

Opis

Koniec zmartwień za kierownicą
Dzisiejsze drogi nie są bezpieczne: zatłoczenie, pełne kierowców jadących zbyt ekspresowo i zbyt nieuważnie.
Rośnie liczba wypadków, również pozorowanych, które posiadają na celu wyłudzenie odszkodowania. Dlatego wkracza do akcji nasz najlepszy model videorejestartora - MiVue 785.

Prowadź z MiVue, prowadź pewnie
Rejestrator MiVue 785 zagwarantuje wyśmienitą jakość nagrań w rozdzielczości Full HD / 1080p z szerokim kątem widzenia 140° dzięki wysokiej klasy sensorowi optycznemu Sony™. Każdy szczegół na drodze zostanie zarejestrowany — także numery rejestracyjne — nawet w ciemności. Nagrywanie zaczyna się wraz z uruchomieniem silnika auta.

Kamera to ponadto oszczędność. Udokumentowanie iż kolizja nie powstała z Twojej winy sprawi że nie stracisz zniżek.

Kamera MiVue 785 jest banalnie prosta w użyciu. Wystarczy kilka minut by w pełni się z nią zapoznać. Dzięki intuicyjnie zbudowanemu menu dostęp do opcji i funkcji jest prosty a zarazem logiczny. Konfiguracja urządzenia i dostosowanie do swych potrzeb jest proste - każdy sobie z tym poradzi choćby bez instrukcji obsługi.

Bezpieczeństwo w głównej mierze
Wiemy że bezpieczeństwo Twoje, Twoich bliskich i Twojego mienia jest najważniejsze - dlatego stworzyliśmy kamerę która gruntownie odpowiada na te zapotrzebowania - Mio MiVue 785.

Kamera MiVue 785 posiada systemy ADAS (nowoczesne systemy wspomagania kierowcy). Systemy LDWS (układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu), FA (ostrzeżenie o przemęczeniu) i FCWS (układ ostrzegania przed kolizją z autem poprzedzającym) dają dodatkowe poczucie bezpieczeństwa i pewności.

w sytuacji awaryjnej kamera MiVue 785 działa automatycznie. Gdy trzyosiowy czujnik wstrząsów wykryje nagłe zmiany przeciążenia, urządzenie natychmiast zapisuje plik do chronionego katalogu z którego tylko Ty możesz wykasować takie nagranie.

Rejestrator MiVue 785 zaimplementowaną bazę fotoradarów z inteligentnym systemem ostrzeżeń. Baza
aktualizowana jest co miesiąc przez cały okres eksploatacji urządzenia.

Najwyższa jakość
Jakość nagrań z kamery MiVue 785 cechuje się ulepszoną jakością w porównaniu z innymi produktami dostępnymi na rynku - szczególnie szczególnie tanimi wideorejestratorami. Rejestrator Mio MiVue jest konkretnie tworzony. Przed opuszczeniem fabryki kamera testowana jest na sporo sposobów które mają dać pewność iż będzie ona działała bezproblematycznie w rozmaitych warunkach atmosferycznych - czy to afrykańskiego upału czy syberyjskiego mrozu. Kamera genialnie wpasowuje się we wnętrze auta nie eksponując się zbytnio. Jest to wyjątkowo ważne w sytuacjach gdy zostawiamy kamerę w aucie pod naszą nieobecność.

zastosowany moduł GPS — samoczynnie rejestruje informacje dotyczące jazdy, w tym szybkość, szerokość i długość geograficzną, wysokość oraz kierunek. Zapis szybkości może być widoczny na nagraniu albo ukryty jeśli tego chcemy.

Możliwość dobrania do własnych potrzeb
MiVue 785 ma opcję instalacji uzupełniającej, tylnej kamery A20. Dzięki czemu rejestrować będzie to co dzieje się przed i za autem.

Opcjonalnie możesz wyposażyć Mio MiVue 785 w akcesorium Mio Smartbox które pozwoli nagrywać kamerze poprzez wyjątkowo długi czas i to bez włączonego silnika w aucie. Mowa oczywiście o trybie parkingowym.

W razie wypadku rejestrator można szybko zdjąć i przełączyć do trybu zdjęć, by sfotografować szkodę. Na zdjęciach widoczne są współrzędne GPS, co jest nad wyraz przydatnym narzędziem przy dokumentacji zdarzeń.
Główne cechy:
• ekran dotykowy 2,7” (6,9 cm) — nieszablonowa łatwość zastosowania i instynktowna obsługa
• Nagrywanie Full HD 1080p z płynnością 30 klatek na sekundę (FPS) w technologii H.264 — pliki posiadają mniejszy rozmiar i bez utraty jakości nagrań.
• spory kąt widzenia 140° — uchwyci każdy szczegół w krytycznych momentach
• Soczewka z przysłoną F1.8 — przekazuje więcej światła do czujnika, by zapewnić wyższą jakość nagrania, zwłaszcza w słabym oświetleniu. Im mniejsza wartość parametru F tym lepiej.
• Wysokiej jakości czujnik optyczny Sony™ — dla osiągalnie najkorzystniejszej jakości nagrań zwłaszcza w warunkach słabego oświetlenia
• Ostrzeżenia o fotoradarach — bezpłatne comiesięczne aktualizacje bazy fotoradarowej przez cały okres eksploatacji urządzenia*
• zastosowany moduł GPS — samoczynnie rejestruje informacje dotyczące jazdy, w tym prędkość, szerokość i długość geograficzną, wysokość, a także kierunek. Zapis szybkości może być widoczny na nagraniu lub ukryty jeśli tego chcemy.
• zaawansowane systemy wspomagania kierowcy — FCWS (układ ostrzegania przed kolizją z przodu), LDWS (układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu) i FA (ostrzeżenie o przemęczeniu)
• 3- osiowy czujnik G — nagrywa kierunek i siłę przeciążenia
• Uchwyt obrotowy — możliwość łatwego ustawienia pod dowolnym kątem w celu gromadzenia dokumentacji video
• Tryb parkingowy — aktywuje nagrywania awaryjne w sytuacji wykrycia ruchu, a także/albo wstrząsu np. Uderzenie w auto gdy kierowcy nie ma w aucie.**
• Przełączanie do trybu zdjęć — używaj kamery samochodowej do gromadzenia dowodów z kolizji i zdarzeń. Na zdjęciach widoczne są współrzędne GPS, więc można określić dokładne miejsce dokumentacji.
• Alarm przekroczenia prędkości — możliwość załączenia sygnału dźwiękowego po przekroczeniu określonego limitu prędkości
• Dodawanie fotoradarów — możesz dodawać świeże fotoradary na urządzeniu i zarządzać ich bazą
• Karta Micro SD™ — zalecana klasa 10 micro SD™ maks. 128 GB pojemności

* Nie dotyczy Francji, Szwajcarii, Litwy, Łotwy i Estonii. Aktualizacje fotoradarów przez cały okres eksploatacji urządzenia.
** Wymaga ciągłego zasilania ze Smartbox, który nie jest częścią zestawu.

dane techniczne:
- wymiary: 87,8 x 52,2 x 31,9 (mm)
- Waga: 100 g
- Wielkość i typ wyświetlacza: wyświetlacz dotykowy 2,7 cala (16:9)
- Rozdzielczość nagrywania: Full HD 1080p / 30 klatek na sekundę
- Szklana soczewka wysokiej jakości: 5G+1 IR
- Chipset DSP: AIT8328Q
- Format wideo:.MP4 (H.264)

Zawartość opakowania:
• Mio MiVue 785
• Ładowarka samochodowa
• Uchwyt mocujący do szyby (przyssawka)
• Podręcznik użytkownika (QSG)

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.