Menu

Mio MiVue C320

Cechy produktu

 • Producent Mio 
 • Przekątna ekranu 2 "
 • Nośnik karta microSD 
 • Rozdzielczość 1920 x 1080 

Opis

Rejestrator jazdy Mio MiVue C320

+ Karta Pamięci 32 GB

Mio MiVue C320 to postępowa kamera do auta, która zapewnia wysoką jakość rejestrowanego obrazu. Czytelność nagrywanego materiału jest zasługą rozdzielczości Full HD (1080p) i przesłony F2.0 –zaimplementowane technologie stanowią gwarancje bardzo szczegółowego ujęcia dynamicznego otoczenia i ruchu na drodze. Niewątpliwą zaletą kamery jest możliwość prostego dzielenia się ze znajomymi zapisanymi nagraniami przy pomocy komputerowej aplikacji MiVue Manager.

Oprogramowanie nie tylko pozwala na udostępnianie materiałów na serwisach społecznościowych typu Facebook czy YouTube,także na odtwarzanie filmów z dowolną szybkością. Poręczna aplikacja też zapis wykrytych wstrząsów, co przydaje się w trakcie ewentualnej analizy powypadkowej.


atuty modelu Mio MiVue C320

Rejestrator jazdy Mio MiVue C320 to wierny „towarzysz podróży" wielu kierowców, którzy nade wszystko cenią sobie bezpieczeństwo. Korzystając z tego postępowego urządzenia nadzorującego pokonywaną trasę, użytkownik zyskuje możliwość nagrania i zapisu niepodważalnych dowodów w sytuacji: kolizji, złego zachowania innych uczestników ruchu drogowego czy prób wymuszenia odszkodowania. W niektórych sytuacjach videorejestrator Mio MiVue C320 może być jedynym „świadkiem" nieszczęśliwego zdarzenia, który pomoże zaoszczędzić czas i nerwy. Warto także zwrócić uwagę na wielofunkcyjność i możliwości, jakie oferuje ta kamerka samochodowa:

 • wielki kąt widzenia 130° - gwarantuje rewelacyjną widoczność bez martwej strefy nagrania.
 • Wysoka jakość i wyrazistość nagraniatryb 1080p to nagrywanie z szybkością 30 fps (klatek na sekundę) w doskonałej jakości Full HD i dużą rozdzielczością 1920x1080 px. Zarejestrowany nawet w trakcie niekorzystnych warunków atmosferycznych obraz proste odczytanie z nagrania numerów rejestracyjnych uchwyconych pojazdów.
 • Mniejsze pliki – dzięki najnowszej technice kompresji nagrań H.264, filmy w wysokiej jakości zachowują wszystkie walory obrazu, przy czym zajmują mniej miejsca na karcie pamięci.
 • Przesłona F2.0 – szklana soczewka odpowiada za wykonywanie wyraźnych nagrań także w przypadku słabego oświetlenia.
 • 3-osiowy sensor przeciążeń - nad wyraz czuły sensor momentalnie wychwytuje wstrząsy, samoczynnie uruchomiając przy tym tryb nagrywania nagłych zdarzeń. Czujnik współpracuje także z trybem parkingowym.
 • Tryb nagrywania nagłych zdarzeń – rejestrator Mio MiVue C320 automatycznie początkuje nagrywanie obrazu po odnotowaniu nagłego wstrząsu. Zabezpiecza też zarejestrowany obraz przed przypadkowym nadpisaniem lub usunięciem.
 • Tryb parkingowy – kamera samochodowa, wyłapując ruch w pobliżu auta automatycznie przechodzi w tryb aktywności, inicjując nagrywanie otoczenia. Jest to nad wyraz {pomocn|przydatn)a funkcja, która sprawdza się na zatłoczonych parkingach lub gdy pozostawiamy pojazd na osiedlowych parkingach. Nagrany materiał jest w stanie uchwycić sprawcę ewentualnej szkody.
 • Tryb foto – sprzęt można bez trudu wyciągnąć z ruchomej głowicy mocującej i użyć jak zwykłego aparatu cyfrowego, aby sfotografować np. Miejsce zdarzenia.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.