Menu

Mio MiVue C325

Cechy produktu

  • Producent Mio 

Opis

Wysokiej jakości kamera do auta - Mio MiVue C325 gwarantuje nagrania o bardzo wysokiej jakości przy przystępnej cenie. Dzięki rejestracji obrazu w rozdzielczości Full HD (1080p) możesz być pewien że żaden szczegół nie umknie Ci na nagraniu. To znakomity przyjaciel każdego kierowcy! Kamera działa samoczynnie. Po uruchomieniu silnika automatycznie inicjuje nagrywanie. Świadek na drodze Wyświetla datę i godzinę. Pozwala odczytać numer rejestracyjny, który jest na filmie. Wygaszacz ekranu Nie rozprasza w trakcie jazdy, a podaje skrupulatny czas i tryb nagrywania na wyświetlaczu. 1080p Full HD Szerokokątna kamera o kącie widzenia 130˚ bez martwej strefy nagra filmy w 1080p Full HD. Pliki zapisane z zastosowaniem technice H.264 zapewnią genialną jakość obrazu przy osiągalnie niedużym rozmiarze. Regulacja ekspozycji (EV) Ekspozycja ręczna zezwala na dobranie jasności obrazu rejestratora w nieprzystępnych warunkach oświetleniowych, takich jak śnieg lub jasne słońce. 3 osiowy czujka przeciążeń odpowiada za zapis takich informacji jak siła przeciążenia, kierunek oraz przyspieszenie. Współpracuje z nagrywaniem nagłych zdarzeń, a także w trybie parkingowym. 5 szklanych soczewek i filtr podczerwieni zaawansowany układ optyczny składa się z pięciu wysokiej jakości szklanych soczewek i filtru podczerwieni. Wsparcie karty Micro SD do 128 GB Zaleca się używanie kart pamięci klasy 10. Szerokokątny obiektyw 130˚ Szerokokątna kamera o kącie widzenia 130˚ bez martwej strefy....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.