Menu

Mio MiVue C540

Cechy produktu

 • Producent Mio 

Opis

Bezproblemowe nagrywanie w jakości Full HD Wysokiej jakości czujka optyczny Sony

Kamera MiVue C540 ma jeden sensor optyczny Sony i obiektyw szerokokątny 130° poziomów, by nagrywać obraz w wysokiej rozdzielczości 1080p full HD z prędkością 30 klatek na sekundę. To pozwala zarejestrować tablice rejestracyjne, znaki drogowe czy inne detale na drodze, by później zastosować nagrania do potwierdzenia swojej wersji wydarzeń. Używanie sensorów Sony i niskiej przysłony że rejestrowany po zmroku obraz jest idealnej jakości.

Śledzenie przeciążeń przy pomocy czujnika G-czujka
czujnik wstrząsów wyłapuje nagłe zmiany ruchu czy kolizje oraz automatycznie uruchamia nagrywanie zdarzenia, które to umieszczane jest w bezpiecznym katalogu i bronione przed nadpisaniem.

Nagrywaj cały czas w trybie postojowym
Dzięki najnowocześniejszej technologii urządzenia linii MiVue C540 aktywują się samoczynnie i rejestrują obraz, gdy zostanie wykryty ruch z przodu pojazdu. Dzięki czemu dowody są gromadzone, nawet gdy jesteś poza pojazdem. Wymaga Smartbox/PowerBox, który nie jest częścią zestawu.

niepokaźny i stylowy
Nasza kamerka jest minimalna, smukła i konkretnie skonstruowana. Jej nieduże wymiary nie zabierają widoczności poprzez przednią szybę, a brak błyszczących elementów iż można ją spokojnie zostawić w aucie bez zwracania niepotrzebnej uwagi.

Prosta obsługa automatyczne uruchamianie kamery i nagrywania
Model MiVue C540 został skonstruowany z myślą o prostocie. Starczy wsunąć kartę SD i podłączyć kamerę do zasilania w samochodzie, by rozpocząć nagrywanie razem z uruchomieniem silnika.

Funkcje

 • ekran 2,0" nieszablonowa łatwość wykorzystania i intuicyjna obsługa
 • Wysokiej jakości czujka optyczny Sony dla realnie najlepszej jakości nagrań zwłaszcza w warunkach słabego oświetlenia
 • Nagrywanie Full HD 1080p z płynnością 30 klatek na sekundę (FPS) w technice H.264 pliki posiadają mniejszy rozmiar i bez utraty jakości nagrań
 • szeroki kąt widzenia 130° uchwyci każdy detal w krytycznych momentach dzięki technice szerokiego zakresu dynamiki
 • Soczewka z przysłoną F1.8 przekazuje więcej światła do matrycy, aby zapewnić wyższą jakość nagrania, zwłaszcza w słabym oświetleniu. Im mniejsza wartość parametru F tym lepiej
 • Wartość EV regulowana w 7 ustawieniach niezależna regulacja zezwala na ręczne przypasowanie poziomu jasności
 • 3- Osiowy czujnik G nagrywa kierunek i siłę przeciążenia
 • Tryb parkingowy aktywuje nagrywania awaryjne w przypadku wykrycia ruchu, a także/albo wstrząsu np. Uderzenie w auto gdy kierowcy nie ma w aucie; wymaga Smartbox/PowerBox, który nie jest częścią zestawu
 • Uchwyt obrotowy możliwość nietrudnego ustawienia pod dowolnym kątem w celu gromadzenia dokumentacji wideo
 • Zastosuj tryb foto video rejestrator może zostać użyty gdy tylko tego chcesz jako aparat cyfrowy. Jeśli Ci trzeba nagle wykonać zdjęcie które może potem posłużyć za dowód to kamera MiVue ma taką funkcję
 • Karta MicroSD zalecana klasa 10 micro SD maks. 128 GB objętości
 • Współpraca z kamerką tylną kamera tylna dostępna opcjonalnie
 • Mio MiVue Manager udostępniaj swoje nagrania dzięki aplikacji komputerowej MiVue Manager (Windows/MAC)

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.