Menu

Navitel CMR 300

Cechy produktu

  • Producent Navitel 
  • Nośnik karta microSD 

Opis

Kąt widzenia 160 poziomów Tylna kamera Lusterko z wyświetlaczem Mikrofon. NAVITEL CMR300 to 5-calowe lusterko wsteczne, które łączy w sobie wszystkie cechy konieczne do bezpiecznej jazdy. Jest wyekwipowane w wideorejestrator, który nagrywa zdarzenia na drodze przed samochodem i dodatkową kamerę cofania.

Jeśli urządzenie jest podłączone do źródła zasilania, kamera samoczynnie zacznie rejestrować materiał po uruchomieniu silnika. Dopełniające zalety to opcja wykrywania ruchu i nagrywanie video nawet po zaparkowaniu samochodu przez kierowcę.

innowacyjna technologia podwójnego zapisu pozwala na nagrywanie zarówno z przodu, jak i tyłu pojazdu, na wypadek nieprzewidzianych sytuacji. Lusterko posiada wytrzymałą, metalową obudowę. Kamera cofania jest wodoszczelna oraz niepodatna na kurz.

Spełnia także normę IP65 NAVITEL CMR300 nagrywa materiał w rozdzielczości Full HD, z szybkością 30 kl./sek. Przy użyciu kompresji obrazu MOV. Zastosowany mikrofon zezwala na nagrywanie dźwięku w niezwykle dobrej jakości.

NAVITEL CMR300 ma G-czujka, który w sytuacji gwałtownego przyspieszenia, hamowania albo kolizji broni nagrane pliki. Lusterko wyekwipowano w 5-calowy ekran w technice IPS. Urządzenie obsługuje karty microSD do 64GB.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.