Menu

Navitel MR 150

Cechy produktu

  • Producent Navitel 
  • Przekątna ekranu 4.5 "
  • Nośnik karta microSD 

Opis

Wysoka jakość nagrywania w nocy wideorejestrator NAVITEL MR150 NV to inteligentne lusterko, które nagrywa w jakości Full HD (1920x1080), 30 kl./s. Dzięki sensorowi SC2363 (night vision), a także postępowej optyce z 4-warstwowym szkłem obiektywu, filmy pozostaną szczegółowe podczas nagrywania w słoneczny dzień jak i przy słabym oświetleniu.

Stylowe rozwiązanie i bezpieczna jazda NAVITEL MR150 NV ma 4.5-calowy wyświetlacz IPS i wejście na karty microSD do 64 GB. Niezastąpiony asystent na drodze Lusterko wbudowany G-sensor, który w sytuacji gwałtownego przyspieszenia, hamowania lub kolizji broni nagrane pliki.

Jeśli urządzenie jest podłączone do zasilania 12V, videorejestrator zacznie nagrywać samoczynnie po uruchomieniu silnika. Bonus – licencja Navitel Navigator Wszyscy użytkownicy wraz z urządzeniem otrzymują voucher z 12-miesięcznym kluczem licencyjnym, który pozwala na zainstalowanie aplikacji Navitel Navigator z mapami 43 państw europejskich, Rosji, Białorusi, Kazachstanu i Ukrainy....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.