Menu

Navitel NR 200

Cechy produktu

  • Producent Navitel 
  • Nośnik karta microSD 

Opis

Lekki i kompaktowy NAVITEL NR200 NV to wideorejestrator Full HD z wysokiej jakości sensorem optycznym, który zezwala na nagrywanie szczegółowych filmików. W pakiecie znajdują się niezbędne akcesoria do zamontowania kamery w samochodzie.

Wysokiej jakości video videorejestrator nagrywa materiały wideo w świetnej jakości jednocześnie w dzień, jak i w nocy, przy słabym oświetleniu. Dzięki sensorowi SC2363 (night vision) i soczewce z 4-warstwowym szkłem, obraz pozostaje jasny i staranny.

Bezpieczne przechowywanie plików Kamerka rejestruje w rozdzielczości Full HD 30 kl./s, w najkorzystniejszej technologii kompresji obrazu H.264. Wszystkie filmy zapisywane są w trybie pętli na karcie microSD o pojemności do 64 GB.

Asystent na drodze NAVITEL NR200 NV wbudowany G-czujka, który chroni i zachowuje znaczne nagrania na wypadek nagłego przyspieszenia, hamowania czy kolizji. Jeżeli urządzenie podłączone jest do stałego źródła zasilania, zacznie nagrywać samoczynnie po włączeniu zapłonu.

Bonus – licencja Navitel Navigator Wszyscy użytkownicy wraz z urządzeniem uzyskują voucher z 12-miesięcznym kluczem licencyjnym, który pozwala na zainstalowanie aplikacji Navitel Navigator z mapami 43 państw europejskich, Rosji, Białorusi, Kazachstanu i Ukrainy....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.