Menu

Navitel R1000

Cechy produktu

  • Producent Navitel 
  • Przekątna ekranu 1.2 "
  • Nośnik karta microSD 

Opis

Już na pierwszy rzut oka widać, iż w tym minimalnym, niepozornym urządzeniu drzemią niebanalne możliwości i sprzęt ten wyróżnia się od dotychczas dostępnych na rynku wideorejestratorów. Jego „futurystyczny" wygląd zachęca nas do poznania, co tak naprawdę potrafi NAVITEL R1000.

NAVITEL R1000 posiada samoprzylepny uchwyt na taśmę 3M, który można jednostajnie zamontować na przedniej szybie samochodu oraz podpiąć kamerę przy pomocy uchwytu magnetycznego. Zezwala na to obracanie jej o 360°. Dzięki temu urządzeniu można nagrywać ważne wydarzenia z przodu albo wnętrza samochodu, uchwycić siedzenie pasażera, a choćby drzwi boczne kierowcy. Wykorzystywanie tego videorejestratora może pomóc ochronić Cię przed aktami nieuczciwości lub korupcji.

Obiektyw NAVITEL R1000 wyprodukowany jest z sześciowarstwowego szkła, gwarantującego wysoką jakość nagrań wideo. Urządzenie nagrywa obraz w jakości FullHD z prędkością 30 klatek na sekundę. Obfity kąt widzenia 165° jest imponujący jak na tak niepokaźne urządzenie. Wideorejestrator gwarantuje adekwatny widok i pozwala uzyskać wyjątkowo szczegółowy obraz. Wideo może być nagrywane w pętli. Wbudowany G-czujnik jest aktywowany w sytuacji zderzenia lub nagłego manewru. Urządzenie zapisuje materiał nagrany w trakcie wypadku i zabezpiecza go w celu późniejszego wykorzystania.

Aplikacja Wi-Fi NAVITEL R1000 dla Androida (obecnie podczas przygotowywania) pozwala scalić kamerę ze smartfonem, udostępniać i przeglądać w czasie rzeczywistym nagrania zarejestrowane poprzez urządzenie. Ustawienia wideorejestratora można dostosować bezpośrednio poprzez aplikację. NAVITEL R1000 może służyć także jako monitoring pomieszczeń w Twoim domu albo biurze.

NAVITEL R1000 wyświetlacz o przekątnej 1,2’’, o uniwersalnych proporcjach 16:9. Zastosowany mikrofon gwarantuje wysoką jakość nagrywanego dźwięku. Dodatkowy moduł GPS pozwala zapisywaćinformacje o przebiegu trasy. Urządzenie obsługuje karty microSD do 64GB.

artykuł
producent
Kod producenta
R1000
EAN
8594181740500
ekran Optyka Fizyczne Funkcje Dźwięk technologiczne
G-sensor
Mikrofon
Nagrywanie w pętli
Wi-Fi
5V DC
Bateria 180 mA/h
Złącza atrybuty Matrycy Wyposażenie
Instrukcja obsługi
kabel USB
Karta gwarancyjna
Ładowarka samochodowa
Uchwyt
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
wariant gwarancji
Gwarancja wewnętrzna

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.