Menu

Navitel R200

Cechy produktu

  • Producent Navitel 
  • Nośnik karta microSD 

Opis

Wysoka jakość nagrywania w nocy wideorejestrator NAVITEL R200 NV został wyekwipowany w zaawansowany detektor GC2053 i 4-warstwowe szkło soczewki. Dzięki temu jakość nagrań pozostanie wysoka choćby przy słabym oświetleniu.

obfity kąt obiektywu Kamerka Navitel będzie Twoim niezastąpionym asystentem na drodze. Wideorejestrator nagrywa w jakości Full HD (1920x1080), 30 kl./s. Spory kąt obiektywu 140° pozwala nagrywać wszystko, co dzieje się na drodze przed samochodem, włącznie z sąsiednimi pasami ruchu i poboczem.

Ochrona ważnych plików W urządzeniu zastosowano standard kompresji H.264., dzięki któremu pliki pozostają w wspaniałej jakości, zajmując przy tym niewiele miejsca. Wszystkie filmy nagrywane są w trybie pętli i przechowywane na karcie microSD o pojemności do 64 GB.

Pomoc na parkingu To niewiele znaczące urządzenie nieprzeciętnie spełni oczekiwania zarówno na drodze jak i na parkingu. Jeżeli jest podłączone do zasilania, zacznie nagrywać automatycznie tuż po włączeniu zapłonu. Dzięki zaimplementowanemu trybowi parkowania, NAVITEL R200 NV jest w stanie wychwycić drganie i zacznie nagrywać, nawet kiedy samochód jest zaparkowany, nie ma wewnątrz kierowcy, a urządzenie jest wyłączone.

Bonus – licencja Navitel Navigator Wszyscy użytkownicy wraz z urządzeniem otrzymują voucher z 12-miesięcznym kluczem licencyjnym, który pozwala na zainstalowanie aplikacji Navitel Navigator z mapami 43 państw europejskich, Rosji, Białorusi, Kazachstanu i Ukrainy....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.