Menu

Navitel R600

Cechy produktu

  • Producent Navitel 
  • Przekątna ekranu 2.0 "
  • Nośnik karta microSD 
  • Funkcje detektor ruchu 
  • Złącza mini USB 
  • Kąt widzenia 170 °
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 

Opis


Rejestrator Navitel R600

Rejestrator jazdy Navitel r600 to nowoczesne urządzenie proponujące wysoką jakość nagrywania w rozdzielczości Full HD Digital Video 1080P, co pozwala radować się jasnym i bardzo wyrazistym. Urządzenie ma szerokokątny obiektyw (170°).


W wideorejestratorze Navitel r600 zastosowano sensor ruchu G-detektor, który w sytuacji nagłego hamowania, przyspieszenia lub zderzenia gwarantuje ochronę dla nagranego materiału. Model r600 posiada także funkcję nagrywania w pętli, dzięki czemu pliki video są automatycznie zapisywanie na karcie pamięci, co kilka minut. Przykładowo, jeśli wybierzemy nagrywanie w pętli co 5 minut, wówczas 1 godzina nagrania zostanie zapisana jako dwanaście 5-minutowych fragmentów.
Atut kamery samochodowej Navitel r600 stanowi też tryb parkingowy, dzięki któremu w momencie gdy urządzenie jest wyłączone i wykryje drgania, nagrywanie rozpocznie się samoczynnie, a plik wideo zostanie zablokowany. Produkt także samoistnie się wyłączy, gdy przez ponad 1 minutę nie wykryje ruchu. Blokada pliku natomiast uniemożliwia przypadkowe usunięcie video bądź zastąpienie go innym. W ten sposób możemy ustrzec się przed usunięciem ważnych plików. Na każdym nagraniu wideo i zdjęciach jest wyświetlany rzeczywisty czas i data, co stanie na wysokości zadania podczas ewentualnej stłuczki na parkingu bądź wypadku na drodze. Ponadto, podczas rejestrowania obrazu możemy włączyć bądź wyłączyć funkcję mikrofonu.


videorejestrator Navitel r600 starczy podłączyć do zewnętrznego źródła zasilania, dzięki czemu nagrywanie rozpoczyna się automatycznie po uruchomieniu silnika. W dodatku, model wyposażono w interfejs mini USB 2.0, a także czytnik kart micro SD/SDHC, umożliwiający odczyt kart o maksymalnej objętości do 256 GB. Informacje na ekranie można wyświetlać w języku polskim, angielskim, czeskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim, rosyjskim i słowackim.


Rejestrator jazdy – kamera samochodowa Navitel r600 to przenośne, komfortowe w montażu i używaniu urządzenie, które sprawdzi się nieprzeciętnie w każdym samochodzie.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.