Menu

Navitel R650

Cechy produktu

  • Producent Navitel 
  • Nośnik karta microSD 

Opis

Wysoka jakość nagrywania w nocy NAVITEL R650 NV to kamera samochodowa zaopatrzona w progresywny czujka SONY 307 (night vision) i szklany obiektyw, dzięki temu filmy pozostaną szczegółowe nawet w trakcie nagrywania przy słabym oświetleniu.

Asystent na drodze NAVITEL R650 NV będzie Twoim niezastąpionym pomocnikiem na drodze. Urządzenie nagrywa w jakości Full HD (1920x1080), 30 kl./s. Pokaźny kąt obiektywu 170° pozwala zarejestrować wszystko, co dzieje się na drodze przed samochodem, włącznie z sąsiednimi pasami ruchu i poboczem.

Ochrona ważnych plików zastosowany w urządzeniu kanon kompresji zezwala na zachowanie plików w nadzwyczajnej jakości, zajmując przy tym mało miejsca. Wszystkie filmy nagrywane są w trybie pętli i przechowywane na karcie microSD do 256 GB.

Bonus – licencja Navitel Navigator Wszyscy użytkownicy wraz z urządzeniem uzyskują voucher z 12-miesięcznym kluczem licencyjnym, który umożliwia zainstalowanie aplikacji Navitel Navigator z mapami 43 państw europejskich, Rosji, Białorusi, Kazachstanu i Ukrainy....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.