Menu

Navitel R700

Cechy produktu

  • Producent Navitel 

Opis

dane o fotoradarach i kamera cofania Ostrzeganie o istniejących ograniczeniach prędkości. Podłącz kamerę cofania, aby zachować całkowitą kontrolę podczas jazdy. Cyfrowy prędkościomierz Kontrola prędkości pojazdu podczas każdej podróży, prezentowana bezpośrednio na wyświetlaczu. Aplikacja Navitel DVR Center Połącz swoją kamerę ze smartfonem, dopasuj ustawienia i udostępniaj nagrane filmy. Aplikacja umożliwia na odtwarzanie wideo na ekranie urządzenia przenośnego w czasie rzeczywistym. Optyka wysokiej jakości Wyraźne i szczegółowe filmy niezależnie od warunków oświetleniowych dzięki czujnikowi SONY STARVIS. Bonus w postaci licencji Klucz licencyjny z mapami 47 krajów Europy, na okres 12 miesięcy w aplikacji Navitel Navigator....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.