Moje konto  ▾

Prestigio RoadRunner 300

Producent PrestigioPrzekątna ekranu 2"Nośnik karta SDFunkcje mikrofon, stabilizacja obrazuZłącza USB, HDMI, mini USB WIĘCEJ INFORMACJI ↓

7 ofert z 7 sklepów internetowych

Conrad.pl

★★★★☆
3840 opinii

Kamera samochodowa, Prestigio PCDVRR300, Kąt widzenia w poziomie: 120 °, 1280 x 720 px, 848 x 480 px

Kamera samochodowa, Prestigio PCDVRR300, Kąt widzenia w poziomie: 120 °, 1280 x 720 px, 848 x 480 px

… i ergonomiczny, prawie niewidoczny, mieszący się w kieszeni od spodni. Przy nagrywaniu filmów wideo HD wideorejestrator Roadrunner 300 wykorzystuje nowe technologie do kompresji i zapewnia wyjątkowo długi czas nagrywania. Roadrunner 300 nagrywa wysokiej jakości wideo (720p) z wykorzystaniem czujnika HD CMOS i systemu 3 soczewek. 2-calowy ekran TFT z podświetleniem LED może być ustawiany indywidualnie …

✓  Dostępny od ręki

249

Przejdź do sklepu ▸ Conrad.pl

Agito.pl

★★★★★
38000 opinii

Prestigio RoadRunner 300 /TRANSPORT GRATIS DLA ZAMÓWIEŃ OD 149 ZŁ! / DARMOWA DOSTAWA!

Prestigio RoadRunner 300 /TRANSPORT GRATIS DLA ZAMÓWIEŃ OD 149 ZŁ! / DARMOWA DOSTAWA!

Wideorejestrator samochodowy pozwalający na prostą i wygodną rejestrację przebiegu trasy. Materiały wideo zapisywane są na zewnętrznej karcie pamięci SD/MMC o pojemności do 32 GB. Urządzenie wyposażono w funkcję elektronicznej stabilizacji obrazu, która niweluje drgania i pozwala na uzyskanie dobrej jakości, nieporuszonego nagrania.

Dostępność sprawdź w sklepie →

168

Przejdź do sklepu ▸ Agito.pl

Skynet s.c.

★★★★★
1204 opinie

Rejestrator samochodowy PRESTIGIO RoadRunner 300I 1280x720 Video, 2" LCD - czarny

Rejestrator samochodowy PRESTIGIO RoadRunner 300I 1280x720 Video, 2" LCD - czarny

… niezawodnymprzyjacielem kierowcy na drodze. Urządzenie oferujące możliwość rejestracjifilmów w wysokiej rozdziel-czości, korzysta z najbardziej zaawansowanejtechnologii kompresji wideo, zapewniając bar-dzo długi czas nagrywania.Kąt widzenia wynoszący 120 stopni gwarantuje prawie panora-micznywidok sceny. Rejestrator wyposażony jest w wyświetlacz ciekłokrystaliczny TFT z podświetleniemLED, …

✓  Dostępny od ręki

169

Przejdź do sklepu ▸ Skynet s.c.

NEO24.PL

★★★★★
16357 opinii

PRESTIGIO DVR R300 w ratach już od 6.54 zł - szybka wysyłka! KUP W NEO24, ZAWSZE DARMOWA DOSTAWA

✓  Dostępny od ręki

172,98

Przejdź do sklepu ▸ NEO24.PL

RTV EURO AGD

★★★★★
29574 opinie

Prestigio RoadRunner 300

Prestigio RoadRunner 300

… ekran TFT o proporcjach 4:3 oraz funkcją stabilizacji obrazu (Electronic anti-shake), która niweluje wszelkie drgania, co umożliwia uzyskanie dobrej jakości, nieporuszonego i czystego nagrania. Prędkość zapisu to 30 klatek na sekundę, a dzięki wbudowanemu mikrofonowi rejestrowany jest nie tylko obraz, ale i dźwięk. Dodatkowym udogodnieniem jest tryb nocny umożliwiający działanie urządzenia …

Dostępność sprawdź w sklepie →

149

Przejdź do sklepu ▸ RTV EURO AGD

abcgps.pl

★★★★★
3125 opinii

Wideorejestrator Prestigio Roadrunner 300i

Wideorejestrator Prestigio Roadrunner 300i

Dostępność sprawdź w sklepie →

169

Przejdź do sklepu ▸ abcgps.pl

Avde.pl

2 opinie

Rejestrator jazdy Prestigio RoadRunner 300

Rejestrator jazdy Prestigio RoadRunner 300

… 1280x720 HD 720P. Urządzenie posiada dwucalowy ekran TFT o proporcjach 4:3 oraz funkcją stabilizacji obrazu (Electronic anti-shake), która niweluje wszelkie drgania, co umożliwia uzyskanie dobrej jakości, nieporuszonego i czystego nagrania. Prędkość zapisu to 30 klatek na sekundę, a dzięki wbudowanemu mikrofonowi rejestrowany jest nie tylko obraz, ale i dźwięk. Dodatkowym udogodnieniem …

✓  Dostępny od ręki

219

Przejdź do sklepu ▸ Avde.pl

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentPrestigio
Przekątna ekranu2 "
Nośnikkarta SD
Funkcjemikrofon, stabilizacja obrazu
ZłączaUSB, HDMI, mini USB

Lubisz swój samochód? Bądź przewidujący, nagrywaj swoją podróż. Sprawdź wideorejestrator samochodowy Prestigio RoadRunner 300.

Wprowadzenie

Kiedyś wideorejestratory kojarzyły się ze specjalistycznym policyjnym sprzętem. W tej chwili, już za kilkaset złotych możemy stać się posiadaczami małego i zgrabnego urządzenia nagrywającego wideo i dźwięk podczas naszej jazdy samochodem. Urządzenie to stanowi doskonałe uzupełnienie współczesnego samochodu. Materiał filmowy przez nie zarejestrowany może być dowodem w sądzie czy na policji, jeśli już dojdzie do niefortunnego zdarzenia na drodze. Wideorejestrator Prestigio RoadRunner 300, może służyć rozrywce, na przykład gdy chcemy nagrać naszą podróż na wakacje, czy gdy chcemy pojechać poszaleć na zamkniętym torze. Najczęściej jednak przydaje się w stresowych sytuacjach i pozwala na przykład zarejestrować tablice rejestracyjne pojazdów uczestniczących w kolizji.

Specyfikacja i obsługa

Praktycznie wszystkie urządzenia posiadają intuicyjne, proste menu oraz opcje, dzięki którym kalibracja czy zmiana ustawień nie będzie sprawiała problemów. Dołączone na płycie oprogramowanie do komputerów osobistych, pozwala szybko i łatwo zarządzać plikami z pamięci urządzenia. Przy wyborze urządzenia warto zwrócić uwagę na rozdzielczość optyki. Zasada jest prosta, im większa tym teoretycznie jakość nagrania powinna być lepsza. Możemy nabyć urządzenia, które zapisują obraz w jakości HD, 1080p i chociaż jakość 720p jest obsługiwana i również wystarczy do zapisu przebiegu trasy, to jednak może okazać się niewystarczająca, by odczytać tablice rejestracyjne, zwłaszcza w nienajlepszym oświetleniu. Zwróćmy też uwagę na to, że im lepsza jakość filmów, tym mniej zmieści się ich w pamięci urządzenia. Rozwiązaniem problemu braku miejsca jest funkcja zapętlania, a więc kasowania pierwszych filmów. Zabieg ten pozwala urządzeniu na długą pracę, bez potrzeby ręcznego kasowania filmów, na których nic specjalnego się nie wydarzyło. Wiele rejestratorów posiada także funkcję "Zdarzenie", która polega na automatycznym zapisie w sytuacji nagłego hamowania czy wypadku, bez możliwości jej automatycznego usunięcia. Pliki zapisane na karcie SD z użyciem technologii H.264 zapewnią doskonałą jakość obrazu przy możliwie małym rozmiarze. Nagrania nie są jednym dużym materiałem. Zwykle jest to wiele krótkich plików po 3 i 5 min. Urządzenie to posiada złącza USB, dzięki którym łątwo podłączymy rejestrator do ładowarki czy komputera. Model Prestigio RoadRunner 300 posiada szereg funkcji takich jak: tryb nocny, automatyczny start urządzenia, automatyczne wyłączanie, czujnik ruchu. Ekran podglądu tego zmyślnego urządzenia to 2'. To wielkość wystarczająca by mieć podgląd na pracę urządzenia. Dobry wideorejestrator posiada tryby "Parking" i "Foto". Pierwszy, działa dzięki zamontowanemu czujnikowi ruchu, który automatycznie włączy nagrywanie podczas jakiejś sytuacji, nawet gdy auto jest puste. Obok trybu parkingowego, częsty jest też fotograficzny, który robi zdjęcia automatycznie lub wtedy, gdy Ty sobie tego życzysz.

Montaż

Mocowanie tego urządzenia jest bardzo proste i przypomina montaż nawigacji satelitarnej. Kamerkę umieszczamy w specjalnym uchwycie, który dzięki przyssawce przytwierdzamy do szyby. Najlepiej jest umieścić rejestrator pod przednią szybą na środku lub za lusterkiem wstecznym. Uchwyt kamerki jest prosty, stabilny i pozwalający na pełną regulację. Jeśli chcemy, możemy odwrócić oko urządzenia w stronę pasażerów by nagrywać ich zachowanie i sytuację na tylnych siedzeniach. Może być to przydatne na przykład w taksówkach. Pamiętajmy jednak, że w obu przypadkach rejestrator nie powinien ograniczać widoczności kierowcy. Zasilanie urządzenia pobierane jest z gniazda zapalniczki oraz wbudowanych akumulatorów. Miejmy jednak na uwadze, iż pojemność baterii nie jest zbyt wielka i wystarcza na krótki czas pracy. Dlatego najlepiej mieć rejestrator podłączony do zapalniczki. W momencie uruchomienia samochodu, impuls od razu uruchomi urządzenie i będzie ono gotowe do pracy praktycznie bez jakichkolwiek naszych przygotowań.

Podsumowanie

Małe, czujne oko kamery wideorejestratora, pozwoli Ci poczuć się nieco spokojniej za kierownicą. W razie jakiegokolwiek przypadku na drodze, jeśli nie złamałeś przepisów - możesz czuć się zabezpieczony. Nagranie może posłużyć jako dowód Twojej niewinności, a także pomóc w ustaleniu sprawcy przewinienia. Rejestrator Prestigio RoadRunner 300 to intuicyjne w obsłudze urządzenie, które przyda się w każdym samochodzie. Zarówno w taksówkach, "naukach jazdy", jak i zwykłych, prywatnych pojazdach. Urządzenie spełnia wszystkie wymogi, oferuje dobrą jakość i parametry, a stosunek jakości do ceny zachęca do zakupu.

Opinie osób, które kupiły ten produkt

godny polecenia ★★★★☆
michal
2013-05-08

Wszystkie opinie zostały napisane przez osoby, które faktycznie zakupiły ten produkt i miały możliwość jego przetestowania. Pochodzą z serwisu Opineo.pl.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.