Menu

Vordon DVR-195

Cechy produktu

  • Producent Vordon 
  • Przekątna ekranu 5 "
  • Nośnik karta microSD 

Opis

Lusterko z rejestratorem jazdy VORDON DVR-195
Rejestruj wydarzenia na drodze

wspaniała jakość

wideo-rejestrator zapisuje wideo o cyfrowej rozdzielczości - 1920 x 1080 masz gwarancję mocnego materiału dowodowego

Nagrywanie w pętli

Rejestrator ma możliwość zmiany długości cyklicznego nagrywania: stosownie 1, 2 lub 3 minuty, wygaszania ekranu na 30 / 20 / 10s i samoczynne wyłączanie w trakcie bezczynności. Dodatkowa opcja wprowadzenia nr rejestracyjnego samochodu, który będzie wyświetlany na filmie, może być przydatka przy ewentualnym zbieraniu dowodów z wypadku.

G-detektor

Z racji że kamera nagrywa w cyklu pętlowym - w sytuacji pokaźnego przeciążenia (np. Wypadek, stłuczka czy nierówności drogi) pętla z danego momentu zostanie zapisana i zablokowana przed ponownym nadpisaniem.

Parking-mode

Lusterko posiada złącze AV-IN do którego można podłączyć kamerę cofania która znajduje się w komplecie.

klarowny wyświetlacz

Lusterko wspaniale tworzony 5-calowy ekran, który ukazuje obraz w trakcie pracy w rozdzielczości 1980x1280.

WDR/HDR

Wdrożona została możliwość kalibracji obrazu dzięki WDR/HDR. Obraz przekazywany do kamery zostaje poddany obróbce cyfrowej niwelując przy tym efekty take jak prześwietlenie czy mocny kontrast obserwowanego obiektu. Dzięki temu z dużą dokładnością zostaną zarejestrowane np tablice rejestracyjne nadjeżdżających samochodów. Dodatkowo w nocy!

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.