Menu

Xblitz Go SE

Cechy produktu

 • Producent Xblitz 
 • Przekątna ekranu 2.0 "

Opis

Rejestrator jazdy – co to jest?

wideorejestrator, czyli inaczej kamera samochodowa lub rejestrator samochodowy jest to nieznaczne urządzenie przeznaczone do konstrukcji w pojeździe w celu monitorowania otoczenia przed pojazdem w trakcie ruchu oraz w trakcie postoju. Rejestrator jazdy wyekwipowany jest w szerokokątny obiektyw który zezwala na zarejestrowanie szerokiego kadru przed pojazdem. Kamery samochodowe zaopatrzone są z zasady w ekran zezwalający na szybki podgląd zarejestrowanego materiału oraz na zmianę ustawień videorejestrtora. Wideorejestratory różnią się między sobą ceną a co za tym dodatkowo idzie mnogością funkcji i jakością nagrywania. Dzięki szerokiej ofercie wideorejestratorów możesz wybrać model który spełni wszystkie Twoje wymagania, znaczny wybór dostępnych modeli umożliwia dopasowanie produktu do potrzeb, a także możliwości portfela. Należy zwrócić uwagę na to że niektóre z modeli wykorzystują technologię GPS która pozwala na zapisywanie takich danych jak lokalizacja pojazdu, prędkość poruszania się, i prędkość w chwili zdarzenia. Dane GPS możemy dowolnie włączyć lub wyłączyć w trakcie zapisu video.

Kamera w samochodzie? Czy potrzebuję videorejestratora?

Rejestrator jazdy to szczególnie funkcjonalne urządzenie, które wbrew pozorom, przyda się w każdym samochodzie. W trakcie codziennej jazdy autem, podczas weekendowych wypadów, czypodczas podróży służbowych jesteśmy uczestnikami ruchu. Podczas poruszania się po drogach warto zwrócić uwagę na to iż nie wszyscy kierowcy zachowują się odpowiedzialnie, czasami formujejąc realne zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Są sytuacje w których bez nagrania wideo jesteśmy pozbawieni jakikolwiek argumentów w przypadku konieczności dochodzenia swoich praw przed sądem. Kamera samochodowa czyli wideorejestrator zezwalają na uchwycenie momentu zdarzenia drogowego dając nam niepodważalne argumenty w przypadku zaistnienia takiej konieczności. Posiadanie przysłowiowego asa w rękawie może uchronić Ciebie od bezpodstawnych oskarżeń. Może być jeszcze w skrajnym przypadku argumentem do uniknięcia niesłusznie nałożonego mandatu. Dodatkowo funkcja GPS umożliwia staranne ustalenie lokalizacji zdarzenia z skrupulatnością do kilku metrów. Jeżeli cenisz sobie uczciwość rejestrator jazdy może stać się Twoim cichym sprzymierzeńcem.

Rejestrator jazdy, kamera samochodowa GO SE marki Xblitz pozwoli Ci na spokojną codzienną jazdę jak i bezpieczną podróż. Konieczna równocześnie podczas długich wyjazdów wakacyjnych jak i podczas rutynowych podróży do pracy.

Kilka powodów dlaczego warto używać rejestratora GO SE
 • dowód w sytuacjach spornych przy wypadkach i kolizjach
 • prędkie ustalenie sprawcy zdarzenia drogowego
 • brak świadków nie jest już problemem
 • wielofunkcyjność: dyktafon, kamera i aparat fotograficzny
 • możliwość zgłaszania wykroczeń drogowych popełnianych poprzez innych kierowców
 • możliwość nagrania niespodzianych zdarzeń

Model Xblitz GO se to nowość na rynku, wyjątkowo dobra jakość nagrania oraz zdjęć, śladowe wymiary i genialna jakość wykonania powodują, iż nie ma ona konkurencji w swej klasie cenowej! Materiały najwyższej jakości – szklana soczewka i stylowe aluminiowe wykończenia. Bezawaryjna i dopracowana, niezwykle prosta obsługa, a zarazem nowoczesne funkcje takie jak tryb monitorowania parkingu, szerokokątna soczewka 170 stopni czy rozdzielczość obrazu 1920*1080P, 30fps.

precyzyjny opis funkcji rejestratora Xblitz GO se

• WYSOKA ROZDZIELCZOŚĆ OBRAZU fotografie można wykona w rozdzielczości choćby do 12Mpx, co pozwoli na dowolne ich wykorzystanie (wydruk, analiza zdarzenia, odczyt tablic rejestracyjnych, znaków drogowych itp.) Maksymalna rozdzielczość fotografie to 4032×3024.

• zastosowanA BATERIA zastosowana bateria wewnętrzna (niewymienna) posiada niewielką objętość, służy ona do zapewnienia zasilania przez kilka minut po wyłączeniu zapłonu.

wbudowanY MIKROFON niezwykle czuły, rejestruje dźwięk we wnętrzu auta, można wyłączyć funkcję zapisu dźwięku.

konkretnY UCHWYT SAMOCHODOWY Kamera jednostajny i komfortowy system mocowania do szyby pojazdu. Potężna przyssawka umożliwia pewny i trwały montaż kamery w aucie.

automatycznY START NAGRYWANIA Rejestrator uruchamia się automatycznie i zaczyna nagrywać w momencie włączenia zapłonu auta, i samoczynnie się wyłączy po wyłączeniu zapłonu (z kilkusekundowym opóźnieniem). Rejestrator musi być cały czas podłączony do zasilania z gniazda zapalniczki samochodowej, i gniazdo zapalniczki musi być pod napięciem w momencie włączonego zapłonu.

• ZŁĄCZE ZASILANIA W UCHWYCIE Kamera niezwykle komfortowy system mocowania do szyby pojazdu. Konkretna przyssawka umożliwia pewny i trwały montaż kamery w aucie. Dodatkowo uchwyt został wyekwipowany w złącze mini USB zasilające kamerę. Pozwala to na trwałe podłączenie zasilania do uchwyty zamiast bezpośrednio do kamery. Dlatego wysiadając z auta można ekspresowo wypiąć rejestrator z uchwytu.

ZOOM CYFROWY 4-krotne cyfrowe zbliżenie obrazu (należy go ustawić przed rozpoczęciem nagrywania).

NAGRYWANIE CYKLICZNE Jedna z głównych i najważniejszych cech rejestratorów samochodowych, włączenie tej funkcji pozwala ustawić długość nagrywanych pojedynczych tworzyw video (2min, 3 min, 5 min). Wyłączenie tej opcji spowoduje rejestrację ciągłą materiału wideo (nie zaleca się), jednak należy pamiętać, że maksymalna długość filmu jest ograniczona wielkością pliku 2GB wynikającą z ograniczeń formatu plików.

G-detektor Jest to czujka grawitacyjny, służy on do wykrywania zderzenia albo gwałtownego hamowania. W takiej sytuacji rejestrator samoczynnie zabezpieczy nagrywany obecnie plik, by nie pozostał on nadpisany lub przypadkowo usunięty.

• FUNKCJA SOS automatyczne zabezpieczanie aktualnie nagrywanego pliku przed nadpisaniem lub przypadkowym usunięciem, uruchamiane przez naciśnięcie odpowiedniego klawisza.

DŁUGI CZAS NAGRYWANIA – wymiar 3 minutowego filmu to około 300 MB przy maksymalnej rozdzielczości i nagrywaniu z dźwiękiem. Na karcie 64 GB można zapisać około 10 godzin filmu w najwyższej jakości. Czyli przy włączonym nagrywaniu w pętli (nadpisywanie najstarszych nagrań), użytkownik ma za każdym razem ostatnie 10 godzin jazdy.

• MATERIAŁY – Wysokiej jakości, trwała i wytrzymała plastikowa pokrywa

• ZŁĄCZE ZASILANIA W UCHWYCIE – Kamera stanowczo komfortowy system mocowania do szyby pojazdu. Solidna przyssawka pozwala na pewny i trwały montaż kamery w aucie. Dodatkowo uchwyt pozostał zaopatrzony w złącze mini USB zasilające kamerę. Pozwala to na trwałe podłączenie zasilania do uchwyty zamiast bezpośrednio do kamery. Dlatego wysiadając z auta można prędko wypiąć rejestrator z uchwytu.

6 powodów dla których powinieneś zainteresować się modelem SE GO 1. Wysoka jakość fotografii i filmów WDR

Funkcja Wide Dynamic Range (WDR) - oprogramowanie rejestratora analizuje naświetlenie obrazu, a następnie dynamicznie zmienia wartości niedoświetlonych i prześwietlonych pikseli, aby były widoczne na zdjęciu. Korzystanie z tej funkcji umożliwia dokładną rejestrację sceny mimo pokaźnego kontrastu. Wyśmienicie spisuje się to w szczególności w nieprzystępnych warunkach pogodowych w których znaczny zakres jakości rejestrowanego materiału ma ogromne znaczenie.

2. Szerokokątny obiektyw

Kąt widzenia obiektywu wynosi rekordowe 170o umożliwiając tym samym rejestrację szerokiego kadru przed maską pojazdu. Dzięki zaimplementowaniu szklanej soczewki i matrycy o wysokiej rozdzielczości możliwe okazało się uzyskanie szczegółowych obrazów.

3. Solidny uchwyt i detektor

Kamera jednostajny i komfortowy system mocowania do szyby pojazdu. Konkretna przyssawka umożliwia pewny i trwały montaż kamery w aucie. G-czujnik - jest to sensor grawitacyjny, służy on do wykrywania zderzenia albo gwałtownego hamowania. W takiej sytuacji rejestrator automatycznie zabezpieczy nagrywany aktualnie plik, żeby nie został on nadpisany lub przypadkowo usunięty.

4. Tryb nagrywania cyklicznego

Jest to jedna z najważniejszych cech rejestratorów samochodowych, gdy funkcja jest włączona można ustawić długość poszczególnych plików na 2, 3 lub 5 minut. W sytuacji wyłączenia funkcji materiał nagrywany jest tak długo, aż jego pojemność przekroczy 2 GB, to ograniczenie wynika z formatu plików.

5. Pokaźny ekran

videorejestrator ma jeden z największych ekranów jakie montowane są w kamerach samochodowych. Wyświetlacz ma duże znaczenie w przypadku zmiany funkcji, podglądu nagrania bezpośrednio na urządzeniu. Obraz jest wyraźny i przejrzysty a menu czytelne i intuicyjne. Kamera samochodowa Xblitz Black Bird zezwala na podgląd nagrywanego materiału w czasie jazdy i tym samym na korektę ustawienia kąta kamery. Oczywiście czynności te powinny odbywać się ze względów bezpieczeństwa wyłącznie i jedynie podczas postoju na parkingu.

6. Tryb nocny

Kamera samochodowa zastosowane 8 diód led IR które pozwalają na dodatkowe doświetlenie w trakcie rejestracji nocą. Światło diód IR jest niewidoczne dla człowieka przez co nie zakłóca nocnej jazdy, jest natomiast widoczne dla matrycy kamery która zapisuje rozświetlony obraz nawet w niełatwych warunkach nocnych.

Długi czas rejestracji

Dwie minuty materiału Full HD z dźwiękiem to około 200 MB, oznacza to, że na karcie o obszerności 64 GB można zapisać około 10 godzin materiału w wysokiej jakości. Przy nagrywaniu w pętli użytkownik zawsze ma do dyspozycji ostatnie 10 godzin jazdy.

samoczynny start nagrywania

Nagrywanie obrazu można dopasować z zapłonem pojazdu. Rejestracja zostanie uruchomiona w momencie włączenia zapłonu i wyłączona kilka sekund po wyłączeniu zapłonu, aby skorzystać z tej funkcji urządzenie musi być podłączone do zasilania z gniazda zapalniczki samochodowej, a gniazdo musi być zasilane w momencie włączania zapłonu. Kamera będąc w stanie czuwania analizuje obraz i jeśli wykryje nagłą zmianę obrazu (czyli ruch) to uruchamia nagrywanie, które trwa aż do ustania ruchu plus kilka sekund.

Zawartość zestawu:

 • Kamera samochodowa Xblitz model GO SE
 • Uchwyt do konstrukcji z przyssawką
 • Zasilacz do gniazda zapalniczki samochodowej z wyjściem USB
 • Długi kabel zasilający USB
 • Czytnik kart pamięci
 • Instrukcja obsługi w języku polskim z kartą gwarancyjną

Rejestrator do poprawnego działania wymaga karty pamięci, która nie znajduje się w zestawie.

Polska dystrybucja i gwarancja

Kamery samochodowe w naszej ofercie pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte obsługą gwarancyjną realizowaną na terenie Polski poprzez serwis dystrybutora. Na model Xblitz model GO SE dystrybutor udziela 24-miesięcznej gwarancji przy zakupie przez i 12-miesięcznej przy zakupie związanym z działalnością gospodarczą.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.