Menu

Xblitz Park View

Cechy produktu

  • Producent Xblitz 
  • Złącza mini USB 
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 

Opis

Rejestrator jazdy – co to jest?

videorejestrator, czyli inaczej kamera samochodowa lub rejestrator samochodowy jest to minimalne urządzenie asygnowane do montażu w pojeździe w celu monitorowania otoczenia przed pojazdem podczas ruchu i w trakcie postoju. Rejestrator jazdy wyekwipowany jest w szerokokątny obiektyw który zezwala na zarejestrowanie szerokiego kadru przed pojazdem. Kamery samochodowe wyekwipowane są przeważnie w wyświetlacz zezwalający na prędki podgląd zarejestrowanego materiału oraz na zmianę ustawień wideorejestrtora. Wideorejestratory różnią się między sobą ceną a co za tym na dodatek idzie mnogością funkcji i jakością nagrywania. Dzięki szerokiej ofercie wideorejestratorów możesz wybrać model który spełni wszystkie Twoje wymagania, znaczny wybór dostępnych modeli umożliwia dobranie towaru do potrzeb, a także możliwości portfela. Należy zwrócić uwagę na to że niektóre z modeli wykorzystują technologię GPS która pozwala na zapisywanie takich informacji jak lokalizacja pojazdu, szybkość poruszania się, oraz prędkość w momencie zdarzenia. Informacje GPS możemy dowolnie włączyć albo wyłączyć podczas zapisu video.

Kamera w samochodzie? Czy potrzebuję wideorejestratora?

Rejestrator jazdy to szczególnie ergonomiczne urządzenie, które wbrew pozorom, przyda się w każdym samochodzie. Podczas codziennej jazdy autem, podczas weekendowych wypadów, czypodczas podróży służbowych jesteśmy uczestnikami ruchu. Podczas poruszania się po drogach warto zwrócić uwagę na to że nie wszyscy kierowcy zachowują się odpowiedzialnie, czasami tworzyjąc realne zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Są sytuacje w których bez nagrania video jesteśmy pozbawieni jakikolwiek argumentów w sytuacji konieczności dochodzenia swoich praw przed sądem. Kamera samochodowa czyli wideorejestrator pozwalają na uchwycenie momentu zdarzenia drogowego dając nam niepodważalne argumenty w przypadku zaistnienia takiej konieczności. Posiadanie przysłowiowego asa w rękawie może uchronić Ciebie od bezpodstawnych oskarżeń. Może być też w skrajnym przypadku argumentem do uniknięcia niesłusznie nałożonego mandatu. W dodatku funkcja GPS umożliwia staranne ustalenie lokalizacji zdarzenia z precyzyjnością do kilku metrów. Jeżeli cenisz sobie uczciwość rejestrator jazdy może stać się Twoim cichym sprzymierzeńcem.

Rejestrator jazdy, kamera samochodowa Park View producenta Xblitz pozwoli Ci na spokojną codzienną jazdę jak i bezpieczną podróż. Konieczna równocześnie w trakcie długich wyjazdów wakacyjnych jak i podczas powszednich podróży do pracy.

Kilka powodów dlaczego warto używać rejestratora Park View
  • dowód w sytuacjach spornych przy wypadkach i kolizjach
  • prędkie ustalenie sprawcy zdarzenia drogowego
  • brak świadków nie jest już problemem
  • wielofunkcyjność: dyktafon, kamera i aparat fotograficzny
  • możliwość zgłaszania wykroczeń drogowych popełnianych przez innych kierowców
  • możliwość nagrania niespodziewanych zdarzeń

Mini kamerkę Xblitz PARK VIEW cechuje możliwość równoczesnego nagrywania przodu i tyłu za pomocą dwóch kamer. W dodatku rozdzielczość 1920×1080 sprawi że, obraz będzie widoczny, choćby w trakcie przybliżania.

Xblitz PARK VIEW pozostał wyposażony w spory czytelny ekran 4,3’’ LCD. Pracę z rejestratorem ułatwiają uzupełniające przyciski funkcyjne i menu w języku polskim.

Wysoka rozdzielczość obrazu wideo – FULL HD 1920x1080p przy 25klatkach/sek, zarejestrowany obraz można komfortowo odtwarzać choćby na telewizorach o wysokiej przekątnej obrazu.
3 w 1 – pakiet jest zaopatrzony w lusterko, rejestrator i kamera cofania w jednym pakiecie 3 urządzenia

Dwie kamery przód/tył – rewelacyjna rozdzielczość pozwala na nagrywanie jakości fullhd 1920×1080 z przodu i na tylnej kamerze o rozdzielczości 720×480

potężny uchwyt samochodowy – kamera zrównoważony i wygodny system mocowania do szyby pojazdu. Konkretna przyssawka zezwala na pewny i trwały montaż kamery w aucie.
Podgląd Live – samoczynny podgląd w trakcie tylnej kamerki z na przednim lusterku, co pozwala na swobodne

zastosowany mikrofon – niezwykle czuły, rejestruje dźwięk w środku auta, można wyłączyć funkcję zapisu dźwięku.

wbudowany głośnik – sygnalizacja dźwiękowa wciskanych klawiszy, odtwarzanie zarejestrowanych filmów z dźwiękiem.

typ obsługiwanych kart pamięci – Trans Flash czyli lubiane karty micro SD używane także w telefonach komórkowych. Zaleca się użytkowanie kart klasy 10, maksymalna obsługiwana pojemność to aż 32GB.

zastosowana bateria – wykorzystana bateria wewnętrzna (niewymienna) posiada niewielką objętość, służy ona do zapewnienia zasilania przez kilka minut po wyłączeniu zapłonu.

Materiały – wysokiej jakości, trwała i odporna plastikowa obudowa.

Funkcja SOS – samoczynne zabezpieczanie aktualnie nagrywanego pliku przed nadpisaniem albo przypadkowym usunięciem, uruchamiane poprzez naciśnięcie stosownego klawisza.

Zoom cyfrowy – 4-krotne cyfrowe zbliżenie obrazu (należy go ustawić przed rozpoczęciem nagrywania).

G-detektor – jest to sensor grawitacyjny, służy on do wykrywania zderzenia albo gwałtownego hamowania. W takiej sytuacji rejestrator samoczynnie zabezpieczy nagrywany aktualnie plik, żeby nie pozostał on nadpisany albo przypadkowo usunięty.

Detekcja ruchu – kamera będąc w stanie czuwania analizuje obraz i jeśli wykryje nagłą zmianę obrazu (czyli ruch) to uruchamia nagrywanie, które trwa aż do ustania ruchu plus kilka sekund.

samoczynny start nagrywania – rejestrator uruchamia się samoczynnie i początkuje nagrywać w chwili włączenia zapłonu auta, oraz samoczynnie się wyłączy po wyłączeniu zapłonu (z kilkusekundowym opóźnieniem).

Rejestrator musi być cały czas podłączony do zasilania z gniazda zapalniczki samochodowej, oraz gniazdo zapalniczki musi być pod napięciem w chwili włączonego zapłonu.
Tryb monitorowania parkingu – rejestrator w stanie czuwania w zaparkowanym aucie, w momencie wykrycia uderzenia (regulowana czułość) kamera inicjuje nagrywać.

Wszystkie nasze kamery nie mają trybu pamięci masowej i funkcji kamery internetowej. Gniazdo USB służy jedynie do ładowania

Uwaga!! wygląd kamery tylnej może różnić się w zależności od linii urządzenia

W skład zestawu wchodzą:

– Kamera
– Ładowarka
– przewód do połączenia kamery wstecznej
– Kamera wsteczna
– Instrukcje
– Gumki mocujące/uchwyty z przyssawką
– Czytnik kart pamięci

Długi czas rejestracji

Dwie minuty materiału Full HD z dźwiękiem to około 200 MB, oznacza to, że na karcie o obszerności 64 GB można zapisać około 10 godzin materiału w wysokiej jakości. Przy nagrywaniu w pętli użytkownik za każdym razem ma do dyspozycji ostatnie 10 godzin jazdy.

automatyczny start nagrywania

Nagrywanie obrazu można skonsolidować z zapłonem pojazdu. Rejestracja zostanie uruchomiona w chwili włączenia zapłonu oraz wyłączona kilka sekund po wyłączeniu zapłonu, aby skorzystać z tej funkcji urządzenie musi być podłączone do zasilania z gniazda zapalniczki samochodowej, a gniazdo musi być zasilane w momencie włączania zapłonu. Kamera będąc w stanie czuwania analizuje obraz i jeśli wykryje nagłą zmianę obrazu (czyli ruch) to uruchamia nagrywanie, które trwa aż do ustania ruchu plus kilka sekund.

Rejestrator do poprawnego działania wymaga karty pamięci, która nie znajduje się w komplecie.

Polska dystrybucja i gwarancja

Kamery samochodowe w naszej ofercie pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte obsługą gwarancyjną wykonywaną na terenie Polski przez serwis dystrybutora. Na model Xblitz model Park View dystrybutor udziela 24-miesięcznej gwarancji przy zakupie przez i 12-miesięcznej przy zakupie związanym z działalnością gospodarczą.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.