Menu

Xblitz Prism

Cechy produktu

  • Producent Xblitz 

Opis

Xblitz PRISM jest mistrzowskim wideorejestratorem montowanym w lusterku wstecznym samochodu, który uchwyci każdy detal na drodze. W sytuacji stłuczki, równocześnie w czasie jazdy jak i gdy auto jest zaparkowane, pomoże ci określić tożsamość sprawcy i zapewni materiał dowodowy dla policji. Nieważne, czy jedziesz do pracy, do domu czy na wakacje – wypadek może przydarzyć ci się w każdym momencie, a dzięki Xblitz PRISM będziesz na niego gotowy. Wszystkie opcje oraz obraz z nagrania na żywo lub zapisów archiwalnych są wyświetlane na przezroczystym, komfortowym, dotykowym wyświetlaczu LCD o przekątnej długości 5 cali. NIEPOZORNY videorejestrator Xblitz PRISM nie zajmuje dodatkowego miejsca w twoim samochodzie, ponieważ kamera samochodowa jest montowana w miejscu lusterka wstecznego i wydajnie je zastępuje. Dzięki czemu rozwiązaniu, żadne dodatkowe urządzenie nie zasłania twojego pola widzenia i możesz skupić się na jeździe. Kamera samochodowa Xblitz PRISM jest zasilana zwykłym kablem mini-USB, dzięki temu nie musisz się martwić, że zgubienie przewodu oznacza konieczność ponownego zakupu niepowtarzalnego, rzadkiego okablowania. OPTYKA Kamera samochodowa Xblitz PRISM rejestruje obraz w rozdzielczości 1080p, dzięki czemu bez problemu odczytasz na nagraniu tablicę rejestracyjną sprawcy stłuczki lub dostrzeżesz inne, niebanalne cię szczegóły. Potężny, szklany obiektyw 4G posiada kąt widzenia 140 poziomów który zapewnia, że nic nie umknie obiektywowi twojej kamery. Zadbaj o bezpieczeństwo twoje i twoich bliskich z kamerą samochodową Xblitz PRISM. PAMIĘĆ videorejestrator samochodowy Xblitz PRISM korzysta z kart pamięci microSD, które potrafią pomieścić godziny nagrań w rozdzielczości 1080p. Kiedy zaś miejsce się skończy, dzięki opcji nagrywania w pętli kamera zacznie automatycznie nadpisywać najstarsze pliki nowymi, dzięki czemu nie musisz przejmować się pozostałym w pamięci miejscem. Nie musisz się jednak przejmować, że z tego powodu urządzenie nadpisze jakieś ważne nagranie - funkcja G-czujnik bowiem broni najnowsze nagranie przed nadpisaniem, gdy wykryje nagłe hamowanie lub stłuczkę. Tym samym, możesz mieć pewność,videorejestrator nagra najważniejsze zdarzenia z trasy, nie pozbawiając się równocześnie komfortu wykorzystywania. OCHRONA Kamera samochodowa Xblitz PRISM dba o bezpieczeństwo twojego pojazdu nawet, gdy zostawisz go zaparkowanego. Dzięki trybowi parkingowemu, urządzenie zacznie nagrywać gdy wyczuje nagłe wstrząsy wywołane, na przykład, stłuczką parkingową. Bezpieczeństwo twojego auta jest za każdym razem zapewnione z kamerą samochodową Xblitz PRISM. LUSTERKO WSTECZNE wideorejestrator Xblitz PRISM jest w kształcie lusterka wstecznego i pełni tę rolę dobrze, co lusterko które miałeś zawsze w swoim samochodzie. Dotykowy ekran o przekątnej 5 cala znajduje się po prawej stronie lusterka, dzięki czemu możesz widzieć odbicie drogi za sobą ora...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.