Menu

Xblitz Z9

Cechy produktu

  • Producent Xblitz 

Opis

KAMERA SAMOCHODOWA FULL HD DVR XBLITZ Z9

wyśmienity design kamery samochodowej Xblitz Z9 uzyskany dzięki zastosowaniu opływowej obudowy z polerowanego metalu stanie się ozdobą każdego samochodu. Miniaturowe rozmiary doskonałą widoczność a innowacyjne wnętrze pozwala na uzyskanie super ostrego i wyraźnego obrazu w rozdzielczości Full HD, który dzięki technice WDR zachowa najwyższa jakość choćby w sytuacji słabego doświetlenia sceny.

KAMERA SAMOCHODOWA FULL HD DVR XBLITZ Z9

Ta kamera samochodowa pomimo swoich niepozornych wymiarów skrywa ona konkretny sensor GC2023 pozwalający na nagrywanie obrazu w rozdzielczości Full HD (ponad 2 miliony px!) co wraz z włączoną funkcją WDR pozwoli zobaczyć każdy szczegół nawet w niedoświetlonych sceneriach.
Kamera samochodowa Xblitz Z9 już na pierwszy rzut oka wyróżnia się spośród innych videorejestratorów dzięki zachwycającej swoim retro-futurystycznym designem, opływowej, obudowie z polerowanego metalu.

Kamera Xblitz Z9 obsługuje szereg nowoczesnych funkcji takich jak tryb parkingowy z czujnikiem wstrząsów, dzięki któremu videorejestrator broni Twój samochód nie tylko w czasie jazdy lecz także w w trakcie postoju.

KAMERA FULL HD

Xblitz Z9 rejestruje obraz w rozdzielczości Full HD, co zapewnia najwyższą jakość nagrania. Dzięki wysokiej rozdzielczości – filmy są ostre, pełne szczegółów i detali. Z rejestratorem jazdy Xblitz Z9 masz pewność, iż nic nie przeoczysz.

TWARDA JAK SKAŁA

Do stworzenia wideorejestratora Xblitz Z9 wybraliśmy najwyższej klasy materiały. Obudowa została stworzona z polerowanej warstwy metalu, dzięki czemu nie tylko jest wytrzymała, lecz także świetnie się demonstruje.

nieduży rozmiar wielkie MOŻLIWOŚCI

Nasza kamera samochodowa genialnie wpisuje się w myśl powiedzenia „w śladowym ciele znaczny DUCH". Xblitz Z9 zaprojektowany został w oparciu o najwyższej jakości komponenty zamknięte w szczególnie kompaktowej obudowie. Mimo tak minimalnych gabarytów udało się umieścić z tyłu urządzenia czytelny wyświetlacz o przekątnej 2″ cali.

AUTOSTART/STOP

Dzięki funkcji automatycznego startu i zatrzymania nagrywania kamera samochodowa Xblitz Z9 początkuje nagrywać w momencie uruchomienia samochodu i kończy w momencie wyciągnięcia kluczyka ze stacyjki, co czyni ją niezwykle prostą w obsłudze.

KAMERA SAMOCHODOWA Z FUNKCJĄ WDR

Wide Dynamic Range – to funkcja pozwalająca zarejestrować kamerze więcej szczegółów, zwłaszcza w niedoświetlonych sceneriach.

TRYB PARKINGOWY

Tryb parkingowy to funkcja, dzięki której Twój samochód jest bezpieczny. Urządzenie w przypadku wstrząsu spowodowanego np. Stłuczką parkingową zaczynie nagrywać rejestrując zdarzenie. Nie musisz przebywać w auciewideorejestrator bronił Twój pojazd.

JEDEN PRZYCISK Aktywuj Tryb Parkingowy kamery naciskając tylko jeden przycisk. G-detektor

Funkcja G-detektor odpowiada za zabezpieczenie kluczowych danych w chwili kolizji lub nagłego hamowania. Kamera samochodowa Xblitz Z9 samoczynnie zabezpieczy przed skasowaniem pliki wideo (z najbliższego przedziału czasowego), które nie zostaną nadpisane w sytuacji kontynuacji funkcji nagrywania.

NAGRYWANIE W PĘTLI

Nośnikiem informacji kamery samochodowej Xblitz Z9 są karty pamięci microSD. Dzięki funkcji „Loop-Recording" nie musisz martwić się o brak miejsca i ciągłe usuwanie archiwalnych plików. Rejestrator nagrywa obraz w trybie ciągłym (zapis w pętli) oznacza to nic innego jak nadpisywanie starszych plików – plikami nowszymi.

informacje technicznE
Kamera samochodowa model: Xblitz Z9

Procesor: Jl5601
czujnik: GC2023
wyświetlacz: TFT 2 cale
Obiektyw: 6G
G-czujnik: Tak
Rozdzielczość wideo: max. 1920×1080
Format video: .MOV
Karta pamięci: obsługa kart pamięci microSD
Nagrywanie w pętli: Tak
Audio: wbudowany mikrofon/głośnik
typ zasilania: USB 5V
Zawartość zestawu: Kamera Xblitz Z9, zasilacz, kabel USB, czytnik kart pamięci, uchwyt mocujący, instrukcja obsługi

Urządzenie obsługuje format plików FAT32.
Zaleca się formatowanie kart pamięci używanych w urządzeniu do tego formatu!

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.