Ciepłe rękawiczki skórzane zimowe, męskie

Ciepłe rękawiczki skórzane zimowe, męskie

  • Cena od: 129
Oferty 1-1 ułożone według:

Informacje o produkcie

Ciepłe rękawiczki skórzane zimowe, męskie

Rękawiczki ocieplane to niezbędny dodatek eleganckiego mężczyzny:- chronią dłoń przed mrozem- ocieplane miękkim i ciepłym wkładem dzianinowym- dzianina dzięki "oczkom" pozwala dłoni oddychać w przeciwieństwie do wkładów ze sztucznego "misia" (spocona dłoń bardzo szybko zmarznie)- dopracowany i prawidłowo skrojony fason gwarantuje wygodę i komfort użytkowania- wysokiej jakości, miękka skóra naturalna - klasyczny, elegancki i ponadczasowy krójSkóra jagnięca, specjalnie wyprawiana na rękawiczki (wyprawa anilinowa) w najlepszych włoskich garbarniach.

Ciepłe rękawiczki skórzane zimowe, męskie

Podczas produkcji rękawiczek zachowane są wszystkie niezbędne etapy produkcji aby rękawiczki były elastyczne i nie traciły swojego fasonu w trakcie użytkowania.Skóra przed wykrojeniem jest wilżona oraz specjalnie wyciągana aby rękawiczki nigdy się nie zdeformowały i nie straciły swojego fasonu (dzięki temu np. skóra "pracuje" na szerokość aby dopasować się do dłoni ale nigdy nie rozciągnie się na długość). Rękawiczki są lamowane ręcznie aby idealnie dopasować wkład ocieplający.

Ciepłe i eleganckie, wysokiej jakości zimowe męskie rękawiczki skórzane. Idealne uzupełnienie szykownego stroju. Świetnie nadają się na trafiony i gustowny prezent.

Jest to oryginalny produkt świdnickiej firmy Kuc mającej ponad 20 letnie doświadczenie w produkcji rękawiczek i wyrobów ze skóry.Jesteśmy polskim producentem rękawiczek. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze rękawiczki były najlepsze na rynku.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie