Moje konto
  • Ciepłe rękawiczki skórzane zimowe, męskie Ciepłe rękawiczki skórzane zimowe, męskie

Ciepłe rękawiczki skórzane zimowe, męskie

1 oferta z 1 sklepu

Producent Firma "Kuc" WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentFirma "Kuc"

Ciepłe i eleganckie, wysokiej jakości zimowe męskie rękawiczki skórzane. Idealne uzupełnienie szykownego stroju. Świetnie nadają się na trafiony i gustowny prezent. Nowość - obejrzyj rękawiczki w widoku 360° Rękawiczki ocieplane to niezbędny dodatek eleganckiego mężczyzny: - chronią dłoń przed mrozem- ocieplane miękkim i ciepłym wkładem dzianinowym- dzianina dzięki "oczkom" pozwala dłoni oddychać w przeciwieństwie do wkładów ze sztucznego "misia" (spocona dłoń bardzo szybko zmarznie)- dopracowany i prawidłowo skrojony fason gwarantuje wygodę i komfort użytkowania- wysokiej jakości, miękka skóra naturalna - klasyczny, elegancki i ponadczasowy krójSkóra jagnięca, specjalnie wyprawiana na rękawiczki (wyprawa anilinowa) w najlepszych włoskich garbarniach.

Podczas produkcji rękawiczek zachowane są wszystkie niezbędne etapy produkcji aby rękawiczki były elastyczne i nie traciły swojego fasonu w trakcie użytkowania.Skóra przed wykrojeniem jest wilżona oraz specjalnie wyciągana aby rękawiczki nigdy się nie zdeformowały i nie straciły swojego fasonu (dzięki temu np.

skóra "pracuje" na szerokość aby dopasować się do dłoni ale nigdy nie rozciągnie się na długość). Rękawiczki są lamowane ręcznie aby idealnie dopasować wkład ocieplający oraz podkreślić rzemieślniczy sposób wykonania produktu.

Jest to oryginalny produkt świdnickiej firmy Kuc mającej 25 letnie doświadczenie w produkcji rękawiczek i wyrobów ze skóry.Jesteśmy polskim producentem rękawiczek. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze rękawiczki były najlepsze na rynku.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też