Moje konto
  • Foremka szablon do aplikacji LIŚĆ DĘBU filcowanie na sucho Foremka szablon do aplikacji LIŚĆ DĘBU filcowanie na sucho

Foremka szablon do aplikacji LIŚĆ DĘBU filcowanie na sucho

1 oferta z 1 sklepu

Producent Monika WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentMonika

Foremka szablon do formowania powtarzalnych aplikacji metodą filcowania na sucho. Sposób użycia: Do foremek układamy wełnę w ilości takiej aby pokryć z prześwitami nasze pole filcowania, filcujemy najpierw po bokach foremki, następnie środki itd.

Po wstępnym sfilcowaniu 1 raz obracamy foremkę na drugą stronę,obracamy również nasz element ,poprostu mocno go oderwać od podłoża,w miarę go niedofrować,ułożyć z powrotem do foremki,nakłuwamy całość jeszcze 1 raz,możemy dołożyć wełny i nakłuwamy jeszcze 1 raz ,na głębokość 5 do 8mm.

Po 1 obracaniu elementu obracamy go jeszcze 1 raz, obracamy foremkę na drugą stronę,obracamy również nasz element ,nakłuwamy całość 1 raz,możemy dołożyć wełny i nakłuwamy jeszcze 1 raz ,na głębokość 5 do 8mm.wyrównujemy nasz element,jak jest prawidłowo sfilcowany to sam odejdzie od maty do filcowania.wyrównujemy nasz element - ale już bez foremki .Przygotowujemy kolejne elementy do całości ozdoby,na koniec np.kwiatek ;wycinamy z filcu krążek ok 2,5cm ,i kolejno mocujemy na nim elementy; listki,płatki,środek ,poprzez nakłuwanie igłą.Gotowy kwiatek możemy np przykleić do broszki lub przyszyć do odzieży.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też