Menu

Giganci i anioły upadłe. Zakazane fakty (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788381191210 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Artur Sroka 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 256 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Jak długo człowiek żyje na Ziemi i gdzie są jego początki? Czy to osiągalne, że życie na naszej planecie nie rozpoczęło się wcale miliardy lat temu, a starożytne przekazy mówiące o aniołach współegzystujących z człowiekiem to coś więcej niżeli tylko wytwór ludzkiej wyobraźni? Co to jest prawda i czy ona w ogóle istnieje?Dostęp do informacji, z którymi nigdy wcześniej nie mieliśmy okazji się zetknąć może sprawić,kompletnie zmieni się nasz sposób postrzegania świata.

dane, które możemy pozyskać są w stanie podważyć, a nawet zdeklasować znaną nam wiedzę i naukę. Zetkniecie się z prawdą nawet za cenę swojego rodzaju "rewolucji umysłowej" jest jednak warte każdej ceny.Legendarni mocarze o niewyobrażalnych dziś rozmiarach i wzroście - czy oni naprawdę istnieli? Czy ludzie demonstrujeni w starożytnych podaniach i dawnych kronikach jako giganci, olbrzymi i wielkoludy o zdumiewającej wysokości, sile i nadzwyczaj długim życiu, to wytwór wyobraźni i literacka fikcja, czy prawda historyczna? Czy to osiągalne, żeby przekazy mówiące o zstępujących z niebios aniołach, które w zamierzchłych czasach miały spłodzić na ziemi herosów, tytanów i półbogów mogą opisywać echa prawdziwych wydarzeń? Jak ustosunkować się do tych relacji i w jaki sposób oddzielić ziarno od przylegającej plewy, by dowiedzieć się, ile prawdy jest w opowieściach o olbrzymach mających zamieszkiwać w przeszłości naszą planetę? Może owe starodawne mity pojawiające się w folklorze niemal każdego narodu to coś więcej aniżeli tylko legendy, a u ich podłoża leży jedno, wspólne i zarazem historyczne źródło? Jeśli tak rzeczywiście aby było, to po owej tajemniczej cywilizacji bez dwóch zdań musiałyby pozostać jakieś namacalne dowody istnienia.

Czy takie ślady są?Wątpliwości, które mogą pojawić się w zetknięciu renomowanej wiedzy z nowymi faktami wykraczającymi poza jej granice stopniowo będą ulegać osłabieniu. Po dłuższym zastanowieniu zrozumiemy bowiem, iż nie są to jedynie wytwory wyobraźni, a stopniowe wkraczanie w tematykę hybrydyczności doprowadzi nas do książki Giganci i anioły upadłe.

Zakazane fakty.Pozycja pozwoli nam poznać świat, w którym aniołowie i ludzie stanowią jedność. Okazuje się bowiem, że jest sporo źródeł na podstawie których można wnioskować, iż przed Mezopotamią istniała cywilizacja gigantów.

Dlaczego nikt o tym nie mówi? Dlaczego choćby podręczniki rozpoczynają się od ukazania cywilizacji Sumerów, która pierwszą nie była?W książce znajdziemy odpowiedz na te i mnóstwo innych pytań

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.