Moje konto
  • MAKEDO. Zestaw robot MAKEDO. Zestaw robot

MAKEDO. Zestaw robot

1 oferta z 1 sklepu

Producent RUSSELL WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentRUSSELL

Jakie zabawki cieszą się największą popularnością wśród dzieci?Takie, które pozwalają na swobodne tworzenie i rozbudzanie wyobraźni. Dzieci (zresztą nie tylko one) lubią składać różne elementy i tworzyć z nich nowe rzeczy.

Puzzle, klocki są tego najlepszym przykładem. Maluchy za nimi szaleją.Podobnie jest z produktami Makedo, które pozwalają na zabawę dzięki wykorzystaniu, wydawałoby się, bezużytecznych materiałów takich jak kartony, puste butelki, itp.W każdym zestawie Makedo znajduje się komplet zawiasów, klipsów i zamków, które odpowiednio wykorzystane tworzą z wyżej wymienionymi materiałami nową jakość.

Dzięki elementom zestawu i np. kartonom można stwarzać zarówno zabawki (pojazdy, roboty, domki) jak i interesujące dekoracje (kwiaty, choinki, wiatraczki). Tak naprawdę możliwości są nieograniczone, wszystko zależy od wyobraźni.Dzięki Makedo Robot można wykonać oryginalnego robota.

Odpowiednio połączone elementy zestawu ze znalezionymi samodzielnie plastikowymi kubeczkami i miseczkami tworzą ciekawe modele. Co interesujące, osoba składająca nie potrzebuje kleju ani taśmy klejącej.

Wystarczą specjalne elementy łączeniowe i bezpieczna piłka.Każdy robot może się różnić od pozostałych kolorem, kształtem, w zależności od ludzkiej pomysłowości. Plastikowe kubki po napoju mogą być jego nogami, pudełko korpusem a butelka głową.

Inspiracji można poszukać na stronie: www.makedo.com.au , gdzie znajdują się m.in. filmiki z instrukcjami jak wykonać dane konkretne zabawki.Do zestawu dołączona jest obrazkowa instrukcja i wiele naklejek do ozdobienia swoich recyklingowych dzieł.

To dopiero kreatywna zabawa! Z Makedo radość z zabawy jest podwójna. Najpierw niezwykłą frajdę przynosi szukanie odpowiednich materiałów i składanie elementów, umiejętne ich dopasowanie. Każdy kto złoży wszystko w jedną całość może być z siebie dumny.

Potem rozpoczyna się właściwa zabawa: stworzyliśmy zabawkę i możemy się już nią bawić, ulepszać, realizować nowe pomysły. Czy to nie wspaniałe?ZAWARTOŚĆ:•15 re-clipów•2 zawiasy•piłka do piłowania •2 arkusze z naklejkami•obrazkowa instrukcja

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też