Moje konto
  • Bosch MUM4405 Bosch MUM4405
  • Bosch MUM4405 Bosch MUM4405
  • Bosch MUM4405 Bosch MUM4405

Bosch MUM4405

2 oferty z 2 sklepów

Producent Bosch WIĘCEJ INFORMACJI ↓

EUKASA.pl

★★★★☆
2351 opinii

Robot kuchenny Bosch MUM4405 Biały

Robot kuchenny Bosch MUM4405 Biały

… silnika (W): 500 Multi-ramie ze specjalną przekładnią oraz trzema rodzajami napędu, 4 stopnie prędkości od około 25 do około 12 000 obr / minMoc przerobowa do 1 kg mąki + składnikiGumowe nóżki dla dodatkowej stabilnościŁatwe do czyszczenia Wymiary produktu: Waga (kg): 3,525 Wysokość (cm): 29.00 Szerokość (cm): 29.00 Głębokość (cm): 43.00 Wymiary opakowania: Waga (kg): 4,500 …

Dostępność sprawdź w sklepie →

REDCOON

★★★★☆
34037 opinii

Bosch MUM 4405

Bosch MUM 4405

obudowa: tworzywo sztuczne, 4 ustawienia prędkości, włącznik ON/OFF, kabel: 1,2 m

Dostępność sprawdź w sklepie →

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentBosch

Robot kuchenny Bosch MUM4405, odciąży Cię w kuchni i przywróci radość z gotowania dla Ciebie i Twojej rodziny.

Funkcje

Wiele różnorodnych trybów pracy, pozwala na pełną swobodę twórczą w kuchni. Z robotem kuchennym MUM4405 przygotujesz zarówno skomplikowane wieloskładnikowe dania, jak i proste soki, przeciery, kremy i musy. Urządzenie kroi, szatkuje, ściera, miesza, rozdrabnia, ubija, uciera. Zautomatyzowany pomocnik zajmie się tym, na co Ty możesz nie mieć ochoty czy energii. Tryb pulsacyjny zastosowany w robocie, pozwoli Ci lekko rozetrzeć te produkty, które chcesz. Dzięki niemu przygotujesz delikatne kremy, musy i inne smaczne dania.

Wygląd

Dzięki ergonomii, funkcjonalności prostocie i solidnemu wykonaniu, urządzenie Bosch może bez wstydu stać w Twojej kuchni i służyć kiedy tylko potrzebujesz. Wytrzymała obudowa oraz solidne przystawki i dodatki wykonane z wytrzymałego plastiku, pozwalają na długie bezproblemowe użytkowanie. Za sprawą systemu szybkiej wymiany elementów, w krótkim czasie dostosujesz swojego robota do konkretnego zadania.

Pojemnik

Wytrzymała i pojemna misa do mieszania, pozwala Ci na bezproblemowe mieszanie i rozdrabianie produktów, bez konieczności rozlewania ich do innych pojemników. Dzięki temu, szybko i łatwo przygotujesz wszystkie składniki do swoich dań.

Obsługa

Multifunkcyjność tego urządzenia została pomyślana tak, aby korzystanie z niego nie nastręczało użytkownikowi żadnych problemów. Dzięki zastosowaniu systemu szybkiej wymiany tarcz i ostrzy, w krótkim czasie dostosujesz urządzenie do swoich potrzeb. Producent zastosował podkładki stabilizacyjne, chroniące robota przed ślizganiem się po powierzchni stołu. Zapewnia to bezpieczeństwo pracy i wygodę użytkowania. Dodatkowo sprzęt posiada blokadę chroniącą przed uruchomieniem sprzętu ze złym nożem lub otwartą pokrywą. Zastosowane w urządzeniu ostrza tnące oraz tarcze pracujące, zostały wykonane z najwyższej jakości stali szlachetnej gwarantującej bezawaryjną i długą pracę.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też