Menu

Bosch MUM58920

Cechy produktu

  • Producent Bosch 
  • Moc 1000 W
  • Ilość prędkości
  • Pojemność misy 3.9 l
  • Kolor brązowy, srebrny, kremowy 

Opis

Robot kuchenny MUM 5 marki Bosch pozwoli Ci nie tylko przygotować nadzwyczajne potrawy,również radować się idealną stylistyką. Dzięki szerokiej palecie barw, każdy odszuka robota MUM 5 dla siebie. Także jeżeli chodzi o wydajność, MUM 5 spełnia wszystkie oczekiwania: potężny silnik i planetarny system mieszania w trzech kierunkach pozwalają równomiernie i błyskawicznie mieszać elementy.

wielka gama wyposażenia sprosta każdemu kulinarnemu wyzwaniu. Najważniejsze cechy urządzenia Wysoka produktywność. Wspaniały efekt mieszania. Maksimum bezpieczeństwa przy użytkowaniu robota łatwe unoszenie ramienia.

prędkie krojenie warzyw i owoców. Możliwość przygotowania koktajli albo zup. Pokrowiec na akcesoria Silnik o mocy 1000 W Jeżeli chodzi o prędkie i wygodne przygotowywanie znacznych ilości potraw i ciast, 1000 W silnik sprosta każdemu Twojemu wyzwaniu.

oferuje maksymalną produktywność i zagwarantuje wspaniałe wyniki. Silnik o mocy 1000 W Jeżeli chodzi o szybkie i komfortowe przygotowywanie pokaźnych ilości potraw i ciast, 1000 W silnik sprosta każdemu Twojemu wyzwaniu.

proponuje maksymalną efektywność i zapewnia rewelacyjne wyniki. Planetarny ruch mieszadeł 3D innowacyjna, wyjątkowa przekładnia planetarna systemu mieszania zagwarantuje stały, dynamiczny ruch mieszadeł w trzech kierunkach.

dzięki temu cała zawartość misy jest wyrabiana stanowczo starannie, bez pozostawiania resztek ciasta na jej brzegu Planetarny ruch mieszadeł 3D progresywna, wyjątkowa przekładnia planetarna systemu mieszania gwarantuje stały, energiczny ruch mieszadeł w trzech kierunkach.

dzięki temu cała zawartość misy jest wyrabiana bardzo precyzyjnie, bez pozostawiania resztek ciasta na jej brzegu EasyArm Lift - unoszone ramię dla większego komfortu nowoczesna funkcja EasyArm Lift zagwarantuje jeszcze większą wygodę użytkowania.

Działa po naciśnięciu jednego przycisku i wspomaga podnoszenie ramienia, dzięki czemu zamiana przystawek jest istotnie prosta, szybka i komfortowa. EasyArm Lift - unoszone ramię dla większego komfortu nowoczesna funkcja EasyArm Lift zapewnia jeszcze pokaźniejszą wygodę użytkowania.

Działa po naciśnięciu jednego przycisku i wspomaga podnoszenie ramienia, dzięki czemu zamiana przystawek jest stanowczo prosta, szybka i komfortowa. Pakiet użytecznych końcówek W skład robota wchodzi pakiet końcówek: do zagniatania ciężkich ciast, do mieszania lekkich ciast i do ubijania, np.

śmietany, białek i masy na biszkopt. Dzisiaj każde ciasto czy krem przygotujesz nadzwyczajnie. Komplet praktycznych końcówek W skład robota wchodzi komplet końcówek: do zagniatania ciężkich ciast, do mieszania lekkich ciast i do ubijania, np.

śmietany, białek i masy na biszkopt. Teraz każde ciasto czy krem przygotujesz nieprzeciętnie. Rozdrabniacz do warzyw i owoców nad wyraz wszechstronny - szybkie i proste rozdrabnianie, tarcie oraz cięcie zróżnicowanych elementów bezpośrednio do misy.

Tarcze ze stali nierdzewnej zapewniają naturalny smak przyg...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.